Блакитне небо• 20 октября 2023
За сколько купили себе верхнюю одежду на осень?
Обнемашечка• 20 октября 2023
Деньги есть, но некуда носить
Два бомбера с весны - за один 4, за другой 5 тысяч заплатила. Один ни разу не надела, второй - два раза)
Блакитне небо
• 20 октября 2023
Ответ дляГороховаЯ
4800 пальто локальний бренд. Все інше минулих років.
Який бренд? Шукаю пальто
Мушля з Криму• 20 октября 2023
прошлой осенью за 38 и 22 злотых
этой за 45
))
надо же... не з Криму, но с юга
этой за 45
))
надо же... не з Криму, но с юга
Ля-ля-ля• 20 октября 2023
Собі нічого ще не купляла, ношу минулорічне. Грошей і бажання нема
Дітям докупила. Ще взуття подивлюсь.
Може ще третю?• 20 октября 2023
Ношу 5-ий рік те, що мама собі купила в секонді, ій не підійшло, віддала мені. Звичайна спортивна куртка.
Я мінімаліст і взагалі не морочусь з приводу одягу. Поки без дірок і не сильно олдскульне - можна носить.
Минулого року купила зимову куртку на розпродажі за 1200
АнтиТроль• 20 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Торік пальто у Vovk щось біля 3 тис., тренч Манго за 2500
Як якість Вовк? Бо в мене костюм (брюки та сорочка) та плаття Вовк, якість не дуже у плаття та сорочки :( а брюки супер
Все знаю від і до• 20 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Я шукала щось легке й не захмарних грошей. Ось другий сезон ношу, все ок.
Синди Кроуфорд• 20 октября 2023
АнтиТроль• 20 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Гарно дуже
Майская киска• 20 октября 2023
Валяється пальто манго щось близько 3000, куртка н&м за 1900, а ходжу у підсумку у чорному оверсайз пальто за 600грн, з минулорічного розпродажу Сінсей, що було куплене просто тому що ну 600 грн же, най буде)
Просто закохалася у цю річ, не можу з нього вилізти. Вже придумала на холоди під нього куплю тоненьку курточку на секонді і буду далі носити