САМ_ТАКОЙ• 20 октября 2023

Як би Ви відреагували на відповідь хлопця?

На фразу від дівчині "Я тобі більш за всіх підхожу" , відповів "Людей однакових дуже багато. Десь є може прям дуже схожа на тебе."
П.С роками спілкуємось, ще допроситься треба щоб женився
Ля-ля-ля• 20 октября 2023
Тут не слова вас мають смущати, а вчинки.

Смажена полуничка• 20 октября 2023
Никак не отреагировала бы.
Понятно, что парень в девушку не влюблен
Однозначная• 20 октября 2023
скатертью дорога
Удальонка• 20 октября 2023
Навіщо навʼязуватись? Хлопець прямим текстом говорить про своє відношення.
Галябалована• 20 октября 2023
Сказала б, ну да, ти правий, в твого друга Петра, пісюн дуже схожий на твій.
Галя-краля• 20 октября 2023
Никак не реагировала бы.
Простить и забыть. Он же вам ничем не должен
Ищите другого
Tivoli• 20 октября 2023
мне стало бы стыдно, что я такая липкая и навязываюсь человеку

Гл. Амурная• 20 октября 2023
Допростися женитися??
Однозначная• 20 октября 2023
а потом в голодном декрете вы будете за ним бегать, чтоб кормление ребенку купил
Мексиканочка• 20 октября 2023
А вопрос девушки вообще никого не смутил? Схера ли она больше всех подходит? Он или она уже всех попробовали, чтоб так утверждать?
автор САМ_ТАКОЙ • 20 октября 2023
Ответ дляМексиканочка
Да, за 9 років я розволяю собі таке сказать і то , це було більше сказано в шуточній формі, тільки від відповіді ні фіга не смішно (
Лівий Локіть• 20 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви зустрічаєтесь 9 років ???
Миссис Буркул• 20 октября 2023
Автор, погляньте правді у вічі! Вас не кохають, і не планують з вами складати сім´ю. Ваша справжня любов ще попереду!
Мексиканочка• 20 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так шуточный ответ вы и получили
Поліцейський патруль• 20 октября 2023
Ответ дляГалябалована
🤣оце так мстя🤣
Валентина2295• 21 октября 2023
Так може відповісти та людина, яка не кохає. Це не Ваша доля. Відпустіть. Не марнуйте час. Все попереду!