Ложимся в дет.неврологию,подскажите что нужно взять самое необходимое? И какие условия в отделение
Горлаю зрання• 20 октября 2023
В мене завжди з собою електрочайник на 0,5 л. Чашка, ложка, миска. Все для дитини - одяг, гігієна, іграшка. Мамі - спортивний костюм, піжама. Резинові капці в душ. Рушник.
За умови не знаю. Лежали колись з сином в неврології ПАГ, таргани бігають по ліжкам, ще й клопи мене кусали вночі, нікому не раджу там лікуватися…
12 галюцинаций• 20 октября 2023
Ответ дляДеловитая
Охматдет, що один в країні?
А де ще Охматдит?
Цікавий писочок• 20 октября 2023
Посуду,приборы,полотенца,постель.Личные вещи и гигиену,сменную обувь.
Ответ дляДеловитая
Майже в кожній області
Вперше таке чую,буду знати . Я знала тільки про Київ та Львів
Ответ дляРепетиторша
Постіль, рушник, резинові тапки, посуд
Це все зрозуміло,більше цікавлять особливості. Читала коментарі за 2013 рік то дівчатка писали що треба переноска бо розетки тільки в коридорах,що брали навіть кастрюльки щоб діток кормити
ЯяяКакаджамбо• 20 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Постіль, рушник, резинові тапки, посуд
А постель зачем? Везде дают
Репетиторша• 20 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А постель зачем? Везде дают
Не знаю. Мені не давали кілька років тому ні в пологовому, ні в лікарні
Горлаю зрання• 20 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А постель зачем? Везде дают
Можна півдня чекати поки її принесуть.
ЯяяКакаджамбо• 20 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Та ну... давно уже выдают постель
Репетиторша• 20 октября 2023
Ответ дляЮлія -1fdc
Сум (( Я згадую, як потрапила в лікарню з дитиною. Не охмадтит. Не дай господи в такі умови ще раз потрапляти 😢
ЯяяКакаджамбо• 20 октября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Можна півдня чекати поки її принесуть.
Сколько лежала в больницах в Киеве, такого нет )) сразу все стелят
Репетиторша• 20 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Та ну... давно уже выдают постель
Давно та не давно. В мене був інший досвід, тому я про нього написала
ЯяяКакаджамбо• 20 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Ну я частый гость... с таким никогда не сталкивалась. Всегда удивляюсь таким ответам. Как и пишут что и системы свои, и шприцы, и лекарства. Все есть. Ну дорогие препараты, понятно, что самому покупать, но так все есть бесплатно. Еще и кормят хорошо.
Репетиторша• 20 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Отже, ми з вами просто в різних місцях були
ЯяяКакаджамбо• 20 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Или вы соглашаетесь все свое нести ) есть люди, которые так привыкли. Еще и платят за каждое движение.
personality• 20 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
То напевно як і куди попадеш. Я десять років тому загриміла з дитиною в інфекційне у Львові на мечниково, а кум з дитиною майже одночасно в інфекційне на Драгоманова (історії ніяк не повʼязані). Так я бігла звідти під розписку з дитиною підмишкою, бо я хз що там можуть вилікувати, але зібрати болячки з усього Львова і області, то за милу душу. А кум повернувся як з санаторію, каже ще б лежав (ттт, чорний гумор). Отак в одному місті і так по різному
Репетиторша• 20 октября 2023
Ответ дляpersonality
От і я так тікала під розписку(
Юпитерная• 20 октября 2023
Ми от були там в серпні
Обов´язково посуд - тарілка мілка, глибока, чашка, ложка, вилка.
Рушники - лице та для душу.
Переноска , тому що дві розетки на палату. Вай фай є.
Капці.
Ковдри там такі тоненькі, як у поїзді , тому можливо потрібен плед , щоб не холодно
Постіль дають, брали тільки наволочку свою
Ну і предмети особистої гігієни звісно.
Також краще взяти для аналізу сечі та калу ємності, бо якщо на платний аналіз в лабораторії потрібно, то там на території лікарні, в аптеці, вони не завжди є. Також я брала спец штуки для аналізу крові, бо дитина боїться коли звичайним пером беруть.
Мабуть все.
Одяг зручний - спорт костюм+ піжама.
Ігри, дозвілля, там організовують, кожен день щось.
Ми були в педіатрії
Рушники - лице та для душу.
Капці.
Ну і предмети особистої гігієни звісно.
Мабуть все.
Одяг зручний - спорт костюм+ піжама.
Ми були в педіатрії
Юпитерная• 20 октября 2023
Умови норм, туалет, душ загальний, але чистий , є де попрати та просушити , якщо потрібно, годують дуже гарно.
Неподалік супермаркет, Аврора, якщо дрібнички купити.
Лікарі дуже гарні та уважні, мед персонал також.на теріторії є дитячі майданчики.
Юпитерная• 20 октября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Можна півдня чекати поки її принесуть.
Ні, постіль видають одразу, також зміну дають , коли попросиш
ЯблокоРаздора• 21 октября 2023
Ответ дляДеловитая
Охматдет, що один в країні?
Естественно,а вы не знали???
Ответ дляЮпитерная
Ми от були там в серпні
Рушники - лице та для душу.
Капці.
Ну і предмети особистої гігієни звісно.
Мабуть все.
Одяг зручний - спорт костюм+ піжама.
Ми були в педіатрії
Рушники - лице та для душу.
Капці.
Ну і предмети особистої гігієни звісно.
Мабуть все.
Одяг зручний - спорт костюм+ піжама.
Ми були в педіатрії
От саме така відповідь мене цікавила щодо дрібничок,а то почали рушник,тапки це я і сама знаю. Дякую вам що розписали