Гравіцапа• 21 октября 2023

Хто зустрічається з військовим, він часто на зв´язку?

Живемо в прикордонному містечку, познайомились з чоловіком- військовий. Сказав, що вільний, дитина доросла вже. Наче і симпатія взаємна, було декілька зустрічей, вів себе як справжній чоловік. Щоранку і щовечора писав з побажаннями гарного дня. Та пройшло два тижні і він наче втратив інтерес. Знаю, що зараз дуже загружений роботою. Рано на роботу, додому повертається вже вночі. Коли йому сказала свої думки, він відповів, що я вигадую, він просто дуже втомився. А я не знаю як це сприймати. Ми майже не спілкуємось. Чи йому набридло вже, чи реально людина виснажилась і не хочеться вже ні повідомлень, ні розмов? Мене розриває, не знаю чи послати все під три чорти, бо бути секс- іграшкою, про яку колись згадають не хочеться чи я таки себе накрутила? Завжди, коли раніше приїздить з роботи летить до мене, хоч і втомлений. Я завжди дуже вимоглива у стосунках і це шкодить.
вентиляторная• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Чому Ви так пишете? Я дійсно хочу розібратись, бо проблема існує і я це усвідомлюю. Я не виносила йому мозок, як тут написали. Просто коли він писав щодня ’доброго ранку’, ’доброго вечора’ , а потім перестав, то я запитала чи все у нього ок, бо мені здалося, що йому вже надоїло.
Спитати, чи все ок - нормально. А от про надоїло - це дуже зайве

автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляTivoli
вы спрашиваете, как его обмануть, как скрыть в переписке что вы душнила
Но это не имеет значения, все равно сущность вылезет
Я не хочу бути душнілою, хочу змінитися. Щоб в майбутньому можна було побудувати нормальні стосунки. Як ведуть себе нормальні жінки?.
Tivoli• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Треба було просто написати, я теж хочу побачитись? Без драматизму? Я не вмію нормально спілкуватись з чоловіками(
вы голодная.
у вас на лбу это написано.
вы хотите питаться его уверениями, оправданиями, обещаниями. Вы их вымогаете на ровном месте
Tivoli• 21 октября 2023
Если он написал, что хочет встретиться и вы тоже хотите и вам это удобно, просто соглашайтесь
Бабулька• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Вы навязываетесь отчитываете его своим : Надоело.
Вы заставляете его оправдываться.
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ длявентиляторная
Я правильно зрозуміла, що вашим стосункам два тижні, секс вже був?
Треба розуміти, щоб щось радити
Пс: я теж на прикордонні
Так, все вірно. Ми познайомилися давно, він знімав квартиру у нашому будинку. Декілька разів підвозив на роботу, спілкувались. Потім поїхав у відпустку, приїхав, побачились випадково, обмінялись телефонами, запросив на каву. Було декілька зустрічей і дійшло до сексу.
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляБабулька
Вы заставляете его оправдываться.
Ок, висновки зробила, можливо, запізно
Бабулька• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Ок, висновки зробила, можливо, запізно
А вот это : а чего так рано с работы пришел ?
Человек написал, хочет встретиться.
Отлично, а не какой черт так рано.
Рано, чтобы было больше времени с Вами провести.
Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Якщо б мені знати, що я йому потрібна і у нас можливі стосунки, то я б чекала, не вимагала б нічого, коли б зміг, тоді і зустрічались. А ось якщо йому байдуже і зустрічі тільки щоб потр***ст, то це не мій варіант
А какая разница нужны вы е у или нет, если он не лает вам то,что нужно вам? Для чего истязать себя отношениями,в которых вам плохо? Для того,чтобы угодить мужчине?

Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
В чому це проявляється? Як змінитися? І так, він сподобався і хотілося б продовження стосунків.
Он понравился только потому,что других вариантов у вас нет. И да,уже сейчас вам не нравится то,что происходит, но вы все равно не понимаете,что изменить это невозможно. Можно только тянуть время, в котором вам будет плохо
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляБабулька
Человек написал, хочет встретиться.
Отлично, а не какой черт так рано.
Просто то було здивування, бо приходив після опівночі зазвичай. Так, жарт не вдався
Tivoli• 21 октября 2023
Представьте, что есть мужчина, который вам стал неприятен.
А он вас хочет, вот хочет и все.
Что ему надо сделать?
Он вам неприятен, вы не хотите больше общаться, а он хочет.
Как ему измениться и что сделать?

Обычно женщины отвечают НИКАК! Он мне уже стал противен и это не изменится
Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Ось ви мені тут всі написали, що я душніла, тиран, одержима. Як стати нормальною? Як будувати нормальні стосунки?
Вы уже нормальная. Вам просто нужно найти человека,которому будут нужны именно такие отношения: всегда вместе и рядом. Того, кто любит говорить о чувствах . И да, такие люди есть. Но вас тянет к другим,тем, кто будет проявлять равнодушие, показывать минимум эмоций. С кем рядом вы будете страдать и упиваться вашими переживаниями
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ні, не так. Мене постійно розривають сумніви щодо ставлення інших людей до мене. Щоб вірити, що він каже щиро, я повинна бачити підтвердження ще й діями - дзвінок, повідомлення. Мені здається, що пара хвилин знайдеться, щоб запитати як справи чи написати, що у тебе все ок.
Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Вы не сможете измениться. Сможете только поиграть некоторое время, но вам будет тяжело и больно от этой роли. Для чего мучаться, раз все равно все закончится?
Tivoli• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
вот абьюзеры таких ловко закручивают и доводят до клиники
Написал сообщение, навешал лапши на уши - и все.
Можно что угодно дальше делать
Начала требовать новую порцию заверений- с радостью дал.
А нормальный мужчина в такие игры играть не будет, ему не интересно постоянно что-то доказывать и оправдываться
Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
У вас своя шкала искренности,у других- своя. И оценивать человека вы можете исключительно по вашей и никак иначе. Поэтому и не имеет значения что думает и делает он, важно только то,как его дела/ поступки/ фразы воспринимаете вы.
Не все любят вести переписку и в принципе говорить и том как дела. Просто потому,что им не нравится, но это не говорит о том,что они плохо относятся к своим партнерам
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Інші варіанти для сексу є, а він сподобався як чоловік. Я розумію, що він зайнятий. Після зустрічей, коли бачу його ставлення, увагу - мене вистачає на пару днів, я спокійна, знаю, що подобаюсь йому. Проходить деякий час, він не пише, не дзвонить і я вже починаю сумніватись, думати, що він не згадує про мене. Чому так відбувається, як змінитись самій для себе?
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляTivoli
Можно что угодно дальше делать
Його поведінка нормальна? Спочатку сам писав вранці і ввечері, потім перестав, але на зустріч запрошує. Мовчить, не телефонує і не пише. Чи нормальна це поведінка зацікавленого чоловіка? Я можу зрозуміти, що стала нецікавою, вимогливою для нього.

Tivoli• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
то есть после встречи вы объелись и на пару дней и отстаете от него.
у вас есть 2 состояния :
1) объелась, нахапалась внимания.
2) голодная

нет нормального ровного состояния
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляTivoli
у вас есть 2 состояния :
1) объелась, нахапалась внимания.
2) голодная

нет нормального ровного состояния
Гарно Ви написали. Саме так. А як це нормальний стан? Коли живеш своїм життям, не чекаєш його дзвінка, повідомлення? Коли з´явиться - тоді й з´явиться, так?
Tivoli• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
для данного этапа ваших отношений - а как иначе?
Отношения проходят разные этапы и для каждого разная норма

Вы живете отдельно
Вы встречались несколько раз
Он не делал вам предложения
Отношения пластичны, это все может развернуться и развиться в любую сторону, но сейчас они такие. И никто не может дать никих гарантий, это живые отношения, которые меняются

Вы просто живете своей жизнью, своими интересными делами.
Если он написал/позвонил и что-то предложил вы для себя решаете, хотите ли вы, удобно ли вам сейчас. Хотите и удобно сейчас- соглашаетесь. Хотите, но сейчас вам не удобно- говорите, что хотите и предлагаете перенести
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ось, наприклад, на стосунках з друзями. Ми поспілкувались, я знаю, що мене цінують і поважають, потім можемо не спілкуватися довгий період, але я впевнена у їхньому ставленні до мене. З чоловіками так не працює, я хочу постійних доказів їхніх почуттів. Як справитися з цим?
Снежнакомка• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Я не хочу шукати іншу пару, він сподобався. Дякую Вам за коментар. Так, я усвідомлюю, що веду себе не так. Як не зіпсувати все з ним ?
Не думати про нього. Жити своїм життям. Обявиться то думайте чи послати чи продовжувати
Вже накручувати себе,капець. Які відносини 2 тижні? Вам ніхто нічого не винен. Не хочуть вас, розслабтесь. Ви шукаєте жертву, яку будете заганяти в свої рамки.
Походіть до психолога
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляTivoli

Вы живете отдельно
Вы встречались несколько раз
Он не делал вам предложения

Дякую!
Tivoli• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
понять, что доказательств НЕ СУЩЕСТВУЕТ и гарантий нет.
Сегодня он может искренне уверять вас в любви и сам верить в это, но он живой человек, завтра может что-то измениться. Чувства - это то, что может меняться. И слова ничего не значат.
Вот есть женщины, для которых доказательство любви это подаренная машина/квартира. Такое доказательство и то более весомое, чем выдавленные под пытками уверения
Снежнакомка• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Хочу цього. Просто скажіть, нормальна жінка у описаній ситуації повинна просто чекати, коли він захоче подзвонити чи приїхати, так? Не писати самій, щоб не здатися нав´язливою, а просто чекати? Я щиро запитую, бо не хочу бути душнілой і тираном.
Так ви по натурі така. Ви не зможете інакше бо зациклюйтесь. Рано чи пізно з вас то полізе. Бідні ваші партнери
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Дівчата, ви краще будь-яких психологів, дякую всім! Я так хочу нормальних стосунків, але як в анекдоті, якщо третій чоловік б´є вас по морді, то справа не в чоловіку’. Ось так і в мене, знаю, що сама псую стосунки, а як себе правильно вести- не знаю.
автор Гравіцапа • 21 октября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Бідні, але як не бути такою?
Морожена_курка• 21 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Розібрати це з психологом. Я не жартую. Вам достатньо років, щоб почати працювати над собою. Це ми в 20 років з головою зануруюмось в почуття. В 40 вже пора навчитись цінувати себе і свій комфорт.