Укр_жіночка• 22 октября 2023
Порадьте психолога м. Рівне або онлайн
Хочу налагодити відносини з батьком.
Загалом проблеми в спілкуванні з людьми, але думаю це все йде від батька.
Укр_жіночка
• 22 октября 2023
Ответ дляRen2
якщо батько з вами не хоче балакати, то психолог не допоможе
Балакає, але зворотній зв’язок завжди присікає
Неместная Я• 22 октября 2023
Ответ дляRen2
З чим? Спілкуватися батька не заставить. Але поглянути на відносини по іншому допоможе.
Неместная Я• 22 октября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ви страждаєте через це?
Укр_жіночка
• 22 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
Ви страждаєте через це?
Я привчилися, що треба просто слухати, не показувати емоції, не радіти, не плакати. Тепер у 27 років не можу висловити свою думку усно, бо хвилююся, боюся щось говорити в компанії. Ну і як до батьків приїжджаю, то стаю каменем. Коли батько десь похвалить чи згадає якийсь приємний момент з дитинства, то не можу сміятися без сліз, не від того що так смішно, а просто якось дуже розчулює чи що , сама не розумію що це і чому так
НетЕщеНаверное• 22 октября 2023
Не витрачайте дурно гроші. Маю багатий життєвий досвід - булінг, спробу суїциду, переїзд в інше місто... Ви така людина з таким характером, життя дасть психотерапію і само навчить, якщо у Вас після 18 взагалі багато чого мінялося.
Якщо за стільки років життя кардинально не мінялось психолог точно не поможе, це характер і треба прийняти себе такою яка є
Укр_жіночка
• 22 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Багато мінялося. З 15 років не жила з батьками, переїжджала багато, але поки була подалі від них було легше. А в 24 вийшла заміж за земляка і тепер живу в 5 км від батьків і це тягар
НетЕщеНаверное• 22 октября 2023
У мене були серйозні проблеми з соціалізацією. Мені 30+ і це в далекому минулому - життєвий досвід змінив. Не вірю що люди не міняються, лише якісь базові риси лишаються.
НетЕщеНаверное• 22 октября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Я від початку війни живу з батьками. Мати з деменцією, батько пияк. Повірте, мені набагато веселіше)))) Лишається тільки змиритися бо в житті все тимчасово. Мала я справу з психологами, гроші на вітер. Знаю особисто 2 сестер-психологів, з дипломами. Та у них самих купа своїх ’тарганів’, виросли без батька, явно морально залежні одна від одної. Не знаю кому і як вони можуть допомогти. Інша мадам з освітою психолога - знімали квартиру, казала хоче ’100 хлопів попробувати, за 101 заміж’. Вийшла. Не знаю чи працює за спеціальністю. Ну і що такий ’психолог’ порадить?😆