Тра Ля Ля• 22 октября 2023
Зжирає почуття вини до дитини через чоловіка.
Дівчата, добрий день. Реву.
Дитині 2 роки. Чоловік в декреті, я працюю. Це моя ініціатива, чоловік підтримав.
Останні 3 місяці, я в будні приходжу з роботи і дитина від мене ні на секунду не відходить. Ми граємо, читаємо. В вихідні те ж саме:з ранку і до вечора, лише півтора години денного сну. Я навіть купаюся коли дитина засне і валюся з ніг спати.
Останній місяць прошу чоловіка хоч один день в вихідний заняти дитину, щоб я тупо полежала, виспалася, почитала книгу, просто відпочила. Відповідь:а що я можу зробити, дитина скучає.
Вчора домовилися, із чоловіком і дитиною, що я сьогодні відпочиваю, заінтересуй дитину.
Зранку чую дитина встала і прийшла до чоловіка, а той :почекай, я дочитаю. І в телефоні просидів десь хвилин 20-30. Дитина помаялась, помаялась і прийшла до мене:мамо, йдемо малювати.
Я псіханула і зібралася і поїхала на іншу нашу квартиру.
Вот лежу, відпочиваю, а сльози душать і льються рікою, що я егоїстка, дитині відмовила. В результаті ні відпочинку, і дитині відмовила і душа болить.
Дівчата, поговоріть зі мною, будь ласка.
Винник• 22 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
Уявіть собі,таких людей дуже багато.
Вам вище правильно написали шо якщо в тебе кар´єра і робота така,що потребує повної твоєї присутності,бо випасти на декілька років-цеикінець всьому,то відповідно і дохід у тебе такий,що дозволяє найняти няню. А якщо ти ходиш в офіс на 15-20 тисяч і боїшся втратити своє місце,то це просто смішно.
І таки да,дуже багато жінок жертвують цією частиною життя через кар´єру
Або просто через особисту свободу
Винник• 22 октября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Вы пишите это здесь буквально в каждой теме о детях и семье. Вы точно довольны своим выбором быть чайдлфри?
А почему вы девушке закрываете рот?) Просто здесь реально в тему этот комментарий
Хотите отдыхать и иметь классную работу — не рожайте, девочки
буреЛОМКА• 22 октября 2023
Ответ дляВинник
Где я кому и что закрываю? Я спросила, почему она считает нужным заявлять о своей позиции практически в каждой теме о детях.
Inna_ya_krasivaya• 22 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Навіщо тоді вам дитина, якщо вам добре бути самій?
в смысле теперь постоянно быть с ребенком? или ребенка заводят ккогда одной плохо?
AmazingLady• 23 октября 2023
Надо было не рожать раз вы оба не готовы. И да, двойные стандарты, ваш муж нуждается в отдыхе БОЛЬШЕ чем вы