Кили и Манджаро• 23 октября 2023

Шуби на Даринку, порадьте продавця з якісним товаром

Хто купляв і залишився задоволеним якістю, може інше місце порадите. Що не модно, не гуманно, не пишіть, все це знаю, потрібно не мені.
Белоснежко• 23 октября 2023
Це не модно і не гуманно
Херсон це Україна• 23 октября 2023
Фу
Разгуляшка• 23 октября 2023
І модно, і завжди актуально було, є і буде
Просто красавица• 23 октября 2023
Не скажу, я свои 2 шубы купила в 2012, уже лет 7 вообще не одевала. Спасибо за тему, вспомнила про них, надо хоть глянуть не съела ли их моль.
Ксерокопия ночи• 23 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ага. Просто хтось зі своїм старйом не може попрощатися, називаючи це ’класіка’ .
Ніде в світі вони не актуальні, тим більше натуральні. Лише в відсталих країнах це дорохАбоХато
Разгуляшка• 23 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви та, що обкатали всі раути у всьому світі, як луксурі?
Налитое яблочко• 23 октября 2023
Ну не знаю я так мечтала про норку, так и не получилось
Мона_Лиса• 23 октября 2023
А аы бы дали анал секс за норковую шубку подаренную мужчиной?,
Точу ляси• 23 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Первым делом, что я делаю после покупки ’модной’ верхней одежды, это, сдираю опушку, имеющую вид дохлого зверька и цепляю настоящую, потом выкидываю синтическую подстежку и цепляю сделанную на заказ, из настоящего меха. Да, недешево получается, но вот такая я немодная. Люблю тепло и комфорт. Люблю когда к лицу прикасается не замерзшее на морозе синтетическое нечто, а пушистый, теплый мех.
Попадалочка• 23 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
100%
Мрії у вирії• 23 октября 2023
Там у всіх Китай страшної якості
Ні грама• 23 октября 2023
В Тисменицю їздила минулого року по шуби.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Краще грошима
Коко На Страже• 23 октября 2023
які шуби, тут за всю зиму немає приводу шапку одягнути
шуби ці всі 5 років тому вже розпродали, щоб не займали місце
Иванка Бур• 23 октября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Там у всіх Китай страшної якості
І бірки пришиті з кюаркодом, який переводить на іноземні каталоги. Типу…оригінал для лохів.
Помеха справа• 23 октября 2023
В олимпийском посмотрите, на 1 этаже
Пургену мне• 23 октября 2023
Раньше там был ассортимент Трои +30% к ценнику.