Ниркова недостатність 3 ступеня у кота. Я віднесла кішку до клініки бадьорою, із симптомів було лише те, що вона хоче їсти, але не їсть. Сильно схудла.  А зараз вона не може стояти на ногах після 4 днів лікування.
Хтось стикався з подібним? Це неправильне лікування?

                        Ответ дляMarina..

                        Откуда у нее силы, если не кушает?
Капельницы были? Может много жидкости влили.
		Я годую її всі 4 дні рідкою сумішшю, яку лікар призначив :( зі щприца
Крапельниці були, 2 дні, Нефротект і рингер лактакт 20 мл за годину, 8 годин
На завтра поїду до іншої клініки…

                        Ответ дляyest_mysl

На завтра поїду до іншої клініки…
		Зачем столько жидкости? Почки , то толком не работают. Они не в состоянии вывести эту жидкость, так и в лёгких может быть жидкость. С этим нужно быть осторожным.
У меня кот был, тоже почки.
		Эта болезнь довольно коварна, животные не может пожаловаться. А человек замечает уже когда довольно все не так радужно. У моего был креатинин 800, это много и были уже изменения в почках. Ну мес 7-8 он нормально ещё жил и был довольно игривый. Был на лечебном корме. Потом снова плохо и уже ничего не помогло, анализы уже не повторяли, так как очень быстро начало прогрессировать.

                        Ответ дляfrolik

                        Ми свого кота втратили(. Аналізи треба, робили? Якщо сильно схудла, це означає, що хвороба вже давно розвивалась. Не їла, мабуть, тому що нудило. Справа не в неправильному лікуванні, а в тому, що не завжди можна допомогти.

		Так, аналізи крові, сечі було зроблено. До крапельниць та переливання крові та після. Лікар сказав, що є позитивна динаміка і відпустив нас додому, призначив лікування на тиждень, сказав прийти за тиждень і здати аналізи ще раз.Але кішці зараз зовсім погано. Її рвало пігулками. Я зателефонувала до клініки, але вони сказали, що наш лікар буде лише завтра по обіді. :(

                        Ответ дляYarosh10

                        Аналіз крові робили?
Яка сечовина, креатинін?
У моєї киці ставили такий діагноз через високий креатинін, 5 днів крапельниць і ми витягли її.
                Яка сечовина, креатинін?
		Сечовина до крапельниць 140 та після 140 ( норма 17.6-32.8)
Креатинін 10.47до крапельниць , після 9.72 (норма 0.8-1.8)
Виходить, що потрібні були ще крапельниці?

                        Ответ дляMarina..

У меня кот был, тоже почки.
		Дякую за відповідь, я відвезу завтра кішку до іншого лікаря 🙏🏽

                        Ответ дляyest_mysl

		На крапельницях завжди позитивна динаміка, вони просто разчиняють показники крові/сечі.

                        Ответ дляyest_mysl

		Я не лікар, але якоїсь прям яскравої динаміки не бачу, .
Але авторе, у нашого кота був креатинін 1477 при нормі до 159 umol/l і все інше також зашкалювало, і все одно можна було ще виграти клька місяців, можливо. Я сподіваюсь, що у вас не така безнайдійна ситуація, принаймні виходячи з аналізів.

                        Ответ дляfrolik

		Киця померла, не встигли врятувати, хоч і аналізи були не фатальні начебто як… мабуть, потрібно було спочатку йти в іншу клініку або просто пізно помітила я її хворобу. Спасибі вам за відповідь

                        Ответ дляyest_mysl

		Не всегда в таких случаях другой врач мог бы помочь. К сожалению, почки вылечить нельзя. Как сказал мне ветеринар, который уже на пенсии. Мол мы стараемся их кормить сытнее и много, но организм уже вырос и в таком количестве белка не нуждается. Уж лучше кашей кормит, это более полезно, чем корм или мясо.

                        Ответ дляyest_mysl

		Я вам співчуваю. Не коріть себе, ХПН толком не лікується ні у котів, ні у людей. Підтримуючи нирки (ліки, крапельниці, лікувальний корм), можна сповільнити розвиток хвороби. А далі... людям можуть запропонувати пересадку або діаліз, а для котів такої опції немає.

                        Ответ дляfrolik

		Дуже дякую за підтримку 🙏🏽❤️

                        Ответ дляMarina..

		Я поняла , спасибо