yest_mysl• 23 октября 2023

Ниркова недостатність 3 ступеня у кота

Ниркова недостатність 3 ступеня у кота. Я віднесла кішку до клініки бадьорою, із симптомів було лише те, що вона хоче їсти, але не їсть. Сильно схудла. А зараз вона не може стояти на ногах після 4 днів лікування.
Хтось стикався з подібним? Це неправильне лікування?
Marina..• 23 октября 2023
Откуда у нее силы, если не кушает?
Капельницы были? Может много жидкости влили.
frolik• 23 октября 2023
Ми свого кота втратили(. Аналізи треба, робили? Якщо сильно схудла, це означає, що хвороба вже давно розвивалась. Не їла, мабуть, тому що нудило. Справа не в неправильному лікуванні, а в тому, що не завжди можна допомогти.
автор yest_mysl • 23 октября 2023
Ответ дляMarina..
Откуда у нее силы, если не кушает?
Я годую її всі 4 дні рідкою сумішшю, яку лікар призначив :( зі щприца
Крапельниці були, 2 дні, Нефротект і рингер лактакт 20 мл за годину, 8 годин
На завтра поїду до іншої клініки…
Yarosh10• 23 октября 2023
Аналіз крові робили?
Яка сечовина, креатинін?
У моєї киці ставили такий діагноз через високий креатинін, 5 днів крапельниць і ми витягли її.
Marina..• 23 октября 2023
Ответ дляyest_mysl
На завтра поїду до іншої клініки…
Зачем столько жидкости? Почки , то толком не работают. Они не в состоянии вывести эту жидкость, так и в лёгких может быть жидкость. С этим нужно быть осторожным.
У меня кот был, тоже почки.
Marina..• 23 октября 2023
Эта болезнь довольно коварна, животные не может пожаловаться. А человек замечает уже когда довольно все не так радужно. У моего был креатинин 800, это много и были уже изменения в почках. Ну мес 7-8 он нормально ещё жил и был довольно игривый. Был на лечебном корме. Потом снова плохо и уже ничего не помогло, анализы уже не повторяли, так как очень быстро начало прогрессировать.
автор yest_mysl • 23 октября 2023
Ответ дляfrolik
Так, аналізи крові, сечі було зроблено. До крапельниць та переливання крові та після. Лікар сказав, що є позитивна динаміка і відпустив нас додому, призначив лікування на тиждень, сказав прийти за тиждень і здати аналізи ще раз.Але кішці зараз зовсім погано. Її рвало пігулками. Я зателефонувала до клініки, але вони сказали, що наш лікар буде лише завтра по обіді. :(
автор yest_mysl • 23 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Аналіз крові робили?
Яка сечовина, креатинін?
Сечовина до крапельниць 140 та після 140 ( норма 17.6-32.8)
Креатинін 10.47до крапельниць , після 9.72 (норма 0.8-1.8)
Виходить, що потрібні були ще крапельниці?
автор yest_mysl • 23 октября 2023
Ответ дляMarina..
У меня кот был, тоже почки.
Дякую за відповідь, я відвезу завтра кішку до іншого лікаря 🙏🏽
frolik• 23 октября 2023
Ответ дляyest_mysl
На крапельницях завжди позитивна динаміка, вони просто разчиняють показники крові/сечі.
автор yest_mysl • 23 октября 2023
Ответ дляfrolik
Зрозуміла. Дякую!
frolik• 23 октября 2023
Ответ дляyest_mysl
Я не лікар, але якоїсь прям яскравої динаміки не бачу, .
Але авторе, у нашого кота був креатинін 1477 при нормі до 159 umol/l і все інше також зашкалювало, і все одно можна було ще виграти клька місяців, можливо. Я сподіваюсь, що у вас не така безнайдійна ситуація, принаймні виходячи з аналізів.
Tivoli• 23 октября 2023
вам нужно в другую клинику
https://kotomarket.com/product/mirataz-mirtazapine...
вот такая сейчас есть мазь новая, она поднимает аппетит
это лучшее, что появилось на рынке
и потом надо будет очень следить за питанием, хороший лечебный корм ( не ройал и ему подобные)
автор yest_mysl • 23 октября 2023
Ответ дляfrolik
Киця померла, не встигли врятувати, хоч і аналізи були не фатальні начебто як… мабуть, потрібно було спочатку йти в іншу клініку або просто пізно помітила я її хворобу. Спасибі вам за відповідь
Marina..• 24 октября 2023
Ответ дляyest_mysl
Не всегда в таких случаях другой врач мог бы помочь. К сожалению, почки вылечить нельзя. Как сказал мне ветеринар, который уже на пенсии. Мол мы стараемся их кормить сытнее и много, но организм уже вырос и в таком количестве белка не нуждается. Уж лучше кашей кормит, это более полезно, чем корм или мясо.
frolik• 24 октября 2023
Ответ дляyest_mysl
Я вам співчуваю. Не коріть себе, ХПН толком не лікується ні у котів, ні у людей. Підтримуючи нирки (ліки, крапельниці, лікувальний корм), можна сповільнити розвиток хвороби. А далі... людям можуть запропонувати пересадку або діаліз, а для котів такої опції немає.
автор yest_mysl • 24 октября 2023
Ответ дляfrolik
Дуже дякую за підтримку 🙏🏽❤️
автор yest_mysl • 24 октября 2023
Ответ дляMarina..
Я поняла , спасибо