Последний вагон• 23 октября 2023
Хто наносив фукорцин на губи в якості тінта для отриманн ефекту зацілованих губ?
Я зараз за кордоном і не можу купити фукорцин, щоб спробувати. Але дуже нетерпиться спробувати🙈Можливо хтось з вас пробував? Косметологи розводять фукорцин з натрієм хлоридом 1:10, щоб на фото виходив ефект зацілованих губ.
Просто не можу знайти нормальний тінт в наших магазинах, щоб отримати ефект зацілованих вуст, тому і дивлюсь на фукорцин🙈
Анонимба• 23 октября 2023
а что это такое, зацелованные губы? С кровоподтеками что- ли?
Автор, я думала я уже видела фсе))))
Неправдиша• 23 октября 2023
Вы читали состав фукорцина? Им пользуются в исключительных случаях, не травитесь и другим не советуйте.
Бува і таке• 23 октября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Не перестарайтеся там)))
Столько хороших советов дали, автору сложно будет держать себя в руках)
Ms. Dolly• 23 октября 2023
Я надіюсь, що ви жартуєте. Воно ж не виводиться потім декілька днів… І точно буде фарба, аж під носом… Це якби не косметичний засіб…
Ms. Dolly• 23 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Для ефекту зацілованих губ потрібен цілувальник
Або насадка від пилососа, ну або вантуз😆
сЛАдКОежКА• 23 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Уявила всю ту красу. Тримайтеся, іноземні жоніхи
Все знаю від і до• 23 октября 2023
Ответ дляАнонимба
Автор, я думала я уже видела фсе))))
Вот именно это мне интересно, что такое зацеловангые губы??? Это как?
Свідок Перемоги• 23 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
По пчеле на каждую губу и автор будет неотразима.
Пасти Ла• 23 октября 2023
Присоединяюсь к предыдущим комментариям про йод, зелёнку и синьку, но для полного образа ещё необходимо натереть щеки свеклой и подстричь самостоятельно чёлку! В комплексе будет пушка!
Ms. Dolly• 23 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Ні, чолка - Карлсон має бути, як у Вєрки Сердючки.
Гравіцапа• 23 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Нафіга буряк переводити, фукорцин і для щік підійде. Ще волосся можна підфарбувати. Універсальний засіб
Я таке знаю• 23 октября 2023
Бляха, загадалось, як в моєму дитинстві дівчинка зеленкою пофарбувала волосся😂
Гравіцапа• 23 октября 2023
Автор, а точно натрій, не кальцій хлорид? Бо тоді ще й сиру можна буде відкинути.
Гравіцапа• 23 октября 2023
Ответ дляИрина_Б_
шелковицей лучше, более естественно
То де ж її зараз взяти? То ж Вам не фукорцин всесезонний)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 октября 2023
Гравіцапа• 23 октября 2023
Ответ дляТайТаке
Афтоор,покажите хоть как это выглядит
І завтра аптеки зроблять виторг
Гравіцапа• 23 октября 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вот он, собирательный образ) Ну разве не отпад!?)