Кидстаффовна• 23 октября 2023
Как часто вы моете расческу свою?
Байрактарна• 23 октября 2023
Каждое мытье, ну так получается. Прочесываю волосы с бальзамом, потом промываю
Сіґеле-міґеле• 23 октября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Раз в неделю
+++
Тоже раз в неделю и чищу грабельками)) Но я чаще не расческой, а щеткой пользуюсь.
Заздрість то погано• 23 октября 2023
Ответ дляЛеди Г
Каждый раз, когда мою волосы.
У меня такая. Особо и мыть нечего. Но раз в неделю прочесываю маску по волосам, заодно и расческа моется )))
Не кую, не мелю• 23 октября 2023
Автор, спитаю у вас в темці. Дівчата, а як миєте? Просто під проточною водою з милом чи замочуєте в якомусь тазику з шампунем?
Відморожена• 23 октября 2023
Ніколи. Забруднилась - викидаю та купую нову. Це десь приблизно раз на рік. Але в мене не одна розчіска, штуки 4-5 постійно є
Бараболька• 23 октября 2023
Ответ дляКрапипопка
Працюю і вчуся, а що?
Интересно, это ж много времени на такое нужно. Наверное и всё остальное делаете тщательно?
Привіт з ботойбіччя• 23 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
о аналогично
Крапипопка• 23 октября 2023
Ответ дляБараболька
Ні, часу не багато, все роблю на автоматі. Але так, ретельно
Кудесница_с_пургеном• 24 октября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Я свої раз в місяць.
В мене є гребінець - його щіткою і водою
Кругла густа щітка - спочатку гребінцем, потім зубною щіткою з рідким милом або шампунем. Потім під проточною водою
Ще щітка типу Тизер. Цю милом і ватними паличками, бо вона густа і там не рівними рядами зубчиками
Крапипопка• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
Ви знаєте, ми з вами напевно по-різному розчісуємося. Напевно, ви це робите багато разів на день, а у мене густе і кучеряве волосся, яке можна розчесати тільки вологим і після купи різних засобів
Не кую, не мелю• 24 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я свої раз в місяць.
дякую за відповідь!