Пописанная парта• 24 октября 2023
Подскажите, как на алиекспресс открыть спор с продавцом и вернуть товар?
не могу нигде такое найти
Все знаю від і до• 24 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Може у вас так як у мене зараз?
А у вас вус відклеївся...
Пописанная парта
• 24 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Може у вас так як у мене зараз?
В мене такого немає,там. В мене «повернути кошти»,я тисну туди ,заповнюю і воно вибиває з системи. Не знаю то чи не то.
У вас на скрині адресу вашу видно,ваші данні
На циголках• 24 октября 2023
Ответ дляПописанная парта
Я вже потім побачила . Але ніяк не змогла видалити . Може ви знаєте як це зробити?
Пописанная парта
• 24 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Напишишіть вдмінам. Десь на порадниці повинна бути така функція .Або я зараз поскаржуся на ваш комент,повинні видалити фото. Сподіваюся на ваш ак це не вплине негативно
На циголках• 25 октября 2023
Ответ дляПописанная парта
А як адмінам написати?
На циголках• 25 октября 2023
Ответ дляПописанная парта
Якщо вони видалять то напишіть скаргу . Всеодно краще ніж тут висітимуть мої данні
Пописанная парта
• 25 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Видалили фото.