Грибной_Дождик• 24 октября 2023
Покращення обличча. З чого почати в 47?
Ну ось не займалася собою. Ну кремчики, маски в домашніх умовах. Але пружність вже не та і зморшки.
Хотілось би кардинально, але гроші...
З чого починати? З яких невеличких кроків?
Хотілось би кардинально, але гроші...
Крию матом страшно• 24 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Результативней всего будет подтяжка. Аппаратные процедуры и инъекции съедят деньги, а результат будет достаточно посредственный по сравнению с пластикой.
Не всі готові робити підтяжку, операція, наркоз , реабілітація. Я у косметолога спитала , що я мабуть сама старша ходжу до неї , вона каже багато жінок ходять і в 60+-, бо не готові лягати під ніж, а косметологічні процедури все рівно покращують вигляд . Якщо гроші можеш виділити , то чого не ходити до косметолога?
Бавовнятий Пупс• 24 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
Диета в первую очередь. Ничего жирного, соленого, сладкого, кофе. чаев. Только каша и вода. Ну а уже потом натяжки, спорт, гигиена, режим.
И зачем так жить?))))
-батюшка,я не пью,не курю,с женщинами не сплю. Я правильно живу?
-правильно,сын мой,но зря!!!!
)))))
-правильно,сын мой,но зря!!!!
)))))
Добротная• 24 октября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Краще пізно, ніж ніколи.
Якщо схаменулася пізно, то що лягати в домовину?
Ніхто Вам не писав про домовину,Ви вже самі придумали собі таке.
Просто Ви написали’але гроші’,але у Вашому випадку якраз гроші і не дуже малі потрібні,бо крем із єви за 300 гривень нічого не вирішить вже.
Вам пряма дорога до хорошого косметолога,він Вам підбере догляд
леди на велосипеди• 24 октября 2023
Еще немного форумного базара и советчицы порекомендуют идти к танатокосметологу
Відірву та викину• 24 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
стиль питания очень влияет на кожу и вес. каши нужно грамм 100 с утра, остальное белки и овощи, зелень.
ооочень сильно преображает.
у меня на такой диете уходили мелкие подкожные прыщики, выравнивался покров кожи, вид на 100% ухоженней и свежей.
жаль, я долго не могу продержаться, после каждого стресса сваливаюсь заедать и срываюсь.
но планово стремлюсь к такому. мне 46
ооочень сильно преображает.
но планово стремлюсь к такому. мне 46
Согласна с вами, постоянно были проблемы с кожей, высыпания, села на низкоуглеводное питание, лицо преобразилось очень, если ещё добавил интегральное питание, ещё лучше результат.
Крию матом страшно• 24 октября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Интегральное питание? Вы уверены ?))
я все время так питаюсь, этого недостаточно для ухода
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
Кожа обвиснет ещё больше, особенно на лице.. что за бред вы пишите
Фокус-Покус• 24 октября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Краще пізно, ніж ніколи.
Ні, жити такою, як є.
Природнє старіння тепер в тренді.
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
Я ж говорю. Начинать с основ. С диеты. Побольше спать. Потом можно уже и ботокс поколоть в губы. И да ! Спорт! Бегать, прыгать и т.д
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую. Тобто після вводних даних починати з ботоксу? А вітамінні уколи? Потрібні, чи ні?
Автор, вы читаете тут только самые тупые советы?
Фокус-Покус• 24 октября 2023
Автор, вас до 47 років то не хвилювало, що сталося тепер? Може, не в зовнішності справа і вирішується не змінами в зовнішності?
-5 років ви собі дешево не зробите. Про тон, сяяння і інші ’видимі´ зміни - вони видимі лише вам, самовнушеніє. Оточуючі навряд чи помітять. Чоловік - не помітить зовсім.
Чи у вас з подругою конкуренція?
Крию матом страшно• 24 октября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Чи у вас з подругою конкуренція?
Я наприклад для себе все роблю, чому б ні? Чи побачуть оточуючі чи ні, про це не думаю . Головне що мені подобається , живу для себе. Чому б і не ходити до косметолога ? Зарплата мені дозволяє
Відірву та викину• 24 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Интегральное питание? Вы уверены ?))
Интервальное питание, телефон исправил (
Грибной_Дождик
• 24 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ми ж не бачим ваш тип старіння. Якшо дрібноморщинистий, то вам показана біоревіталізація. Якшо деформаційний, то можна нитки спробувати, але також має вирішувать косметолог, чи вони допоможуть. Ботокс та фотоомолодження у будь-якому випадку треба робити. Якшо прям сильний птоз, то треба хирургічну підтяжку - це мінімум 5т. дол.
Дякую. Ви мені хоча б напрямок дали в якому напрямку консультуватися.. А то два походи до косметолога - не вразили.
Грибной_Дождик
• 24 октября 2023
Ответ дляТут как тут
Ні, я просто читаю поради, з яким запитом прийти до косметолога.
Бо коли ти приходиш і питаєшь, за процедури, то мені гоіорят ’Встигнете ще уколи робити, ось масочка - і буде вам щастя’
То мені потрібно розуміти, що просити.
Грибной_Дождик
• 24 октября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Чи у вас з подругою конкуренція?
Мене якраз хвилювало, але обставини останні років 10 такі були, що це не було в приорітеті.
Фокус-Покус• 24 октября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
І як впливала ваша зовнішність на ваше життя всі ці роки? Ну тобто, чи досягли б ви більшого/іншого, якби були ’гарніші’?
Чи може на це більше б вплинули професійні та особистісні якості ?
Індустрія краси - потужна машина по викачці грошей. Поки ви вірите, що від краси щось кардинально залежить. Якщо ви не актриса, ведуча, блогер, де ’товар лицем’ - то здебільшого нічого не залежить. В 20-30 хіба що, коли окрім краси більше нема чим вражати.
В 47 краще вже ті гроші замість масочки та підтяжки витратити на вітаміни, колаген, якісний білок, масаж - розслаблення, на зручний ортопедичний матрос.... на підвищення якості життя в цілому. Бо якщо у вас сон по 6 годин, фаст-фуд, важкі торби і життя як в колесі - всі ті масочки нічого не зроблять.
Грибной_Дождик
• 26 октября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Дякую. Ви маєте рацію.