леди на велосипеди• 24 октября 2023

Отправлять всех женщин на фронт? Безуглая проводит очередной опрос

Нардеп Марьяна Безуглая проводит новый опрос в соцсети. На этот раз парламентарий интересуется отправкой женщин на фронт наравне с мужчинами.

Источник: Facebook-страница нардепа.

Подробности: Голоса разделились на 31% – за и 69% – против. Большинство граждан считают, что женщин в Украине не стоит отправлять на фронт наравне с мужчинами. В комментариях граждане аргументируют это тем, что физические силы мужчин и женщин неравные, а если в семье есть дети, то кто будет их воспитывать:

’Имеют, но если есть ребенок или дети, то куда потом нужно будет их отдавать???’

’Сразу после того, как мужчины начнут рожать детей наравне с женщинами. И физические силы от природы станут равными’.

https://vesti.ua/politika/otpravlyat-vseh-zhenshhi...
Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Удалено администрацией...

_Yunna_• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
_Yunna_• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Snake_dreams• 24 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Почитайте історію України. Чорна рада Куліша - яскраве зображення того, що на нас чекає. Самих себе не обдуриш

Хоть тут і не люблять арестовича, але він правду каже

Щоб щось змінити - треба починати із дитячого садка, із школи. З повною заміною кадрів. Бо перекваліфікувати їх неможливо. Я це бачила на власні очі.

Мають пройти хоча броків тридцять, змінитись три покоління в новій системі цінностей, щоб змінити патерни поведінки.
На жаль, все йде тільки у гіршу сторону. Враховуючи рівень освіти сучасних дітей та якість виховання. На жаль, в країні, де все можна купити та продати, де освічених людей одиниці, майбутнє під дуже великим питанням
LadyDShoes• 24 октября 2023
Шо вони там у потребляють? Геноцид
Leeloo_aloha• 24 октября 2023
Ответ дляOllka
Не призовут.
Потому что у многих мужья и так воюют, а из семьи при наличии детей имеют право мобилизовать только одного
Не у всіх сімей є діти, і не всі жінки мають дітей. Чим жінка чайлд-фрі краща за чоловіка? До 27 не родила - вперед на фронт. І кордони треба всім закрити, а то дівчатка потікають.
Пишу як мама двох синів підлітків, котрі у 18 стануть невиїзні, що як на мене не справедливо.
alena19842010• 24 октября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
угу, бронежилет для кормления, и естественные роды на природе
Да, прямо как когда то, родила в поле, положила в кусты, и пошла строчить из пулемёта))) только раньше жать пшеницу шли, а теперь
Krasivaja_ja• 24 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Або Безмозгла))
Взагалі це не перший закшвар цієї депутатки. Хто її таку взагалі обирав
Вона ще пропонувала розстрілювати дизертирів і тих, хто не хоче йти на фронт
4мама• 24 октября 2023
Ответ дляPolz
Якась дурнувата, сама чого не на фронті?
+++ тільки після чиновників та інших паразитів які існують на наші податки.

Filomena• 24 октября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Не буде ніякої обовʼязкової мобілізації жінок. Добровільно, пропаганда, можливо.
Я пишу цинічну річ, але це правда.
Жоден чоловік не може народити дитину. Лиш жінка може збільшити популяцію. В тому числі і для війни та економіки.
Ви ж народили двох? А кого ваші сини народять без жінки?
kpss2017• 24 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
И трусы одинаковые
Да, а разве нет?
alex-3f3c• 24 октября 2023
А чого? чим жінки гірші за чоловіків? у нас ніби поки не закони шаріату, в правах всі рівні
Cvet_ОК• 24 октября 2023
Гм...
Їм мало проклять батька Журавля, хочуть ще проклять діда?
Це вже навіть гра не з вогнем, а чимось страшнішим
Marusya22• 24 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
Закон меняется в течение дня.
А детей куда?
anuta 27• 24 октября 2023
Сейчас прям , уже побежали , хоть и врач но никуда не собираюсь и даже не думаю .Пусть сначала вся рада со своими детьми , а потом уже женщин будут трогать .
Vlada-Maria• 24 октября 2023
Ответ дляPolz
воно вже раз туди поперлось, після того наших накрили прицільним вогнем, бо це недоколисане фоточки постило
Vlada-Maria• 24 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Наша Рада что палата дурдома.
чого ж, реаліті-шоу ’слуга народу’. От тільки чогось вже ніхто не рже по приколу, як у 2019-му. Ба більше, якось на мене за згадку про 73% забанили з формулюванням ’мати, образи’.... оце трансформація у певного контингенту
завитушка• 24 октября 2023
Ответ дляFilomena
Хтось вже прочитав її книгу? Варто купувати?
А якщо серйозно, то хайпує дівка. Я б ще зрозуміла якби вона закликала всих народжувати по три чи щось з абортами.
Бо вона видно такий лікар як і депутат і політик.
Слуги взагалі весь час дно пробивають.
Не підказуйте, блін. Раптом вона вас читає.
Ukrainika• 24 октября 2023
Ответ дляМуся40
💯. Нам завжди кажуть, що ми не ТИХ обираємо. А як знати, хто ТІ? Вони усі так гарно триндять перед виборами. Взагалі-то я думаю, що у нас ніколи не було чесних виборів. Що хотять, те й малюють.
Були чесні. В 2019. Але люди виявились ідіотами.

Vlada-Maria• 24 октября 2023
Ответ дляБез_паніки
Або Безмозгла))
а хто обирав колю-котлєту? А хто обрав монобільшість?
_Yunna_• 24 октября 2023
Ответ дляFilomena
Я пишу цинічну річ, але це правда.
Так і без чоловіків жінки нікого не народять.
Vlada-Maria• 24 октября 2023
Ответ дляzztop-b844
Выборы были честные
Только в голове у абсолютного большинства избирателей опилки вместо мозгов
І, виходячи з того, що твориться, то у мене стійка думка, що то були останні чесні вибори
Filomena• 24 октября 2023
Ответ для_Yunna_
Смішно, але від одного чоловіка може народити багато жінок багато дітей.
Проста математика.
Обернена ситуація не можлива. Нас і так чекає демографічний колапс років через 20.
Але Марʼяна як лікар звісно над цим задуматися не хоче? Не може? Не здатна?
Vlada-Maria• 24 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Я думаю это информационный шум и не более
Питання лиш, що ним забивають?
До речі, свіженьке, як тобі фінал?)))) де та настуня/оза/маня......, що тут розказувала, як хвацько Зеленський розправляється з корупціонерами?

Справа колишнього військкому Одещини Борисова: зменшена застава та закінчення строків розслідування
Більше читайте: https://368.media/2023/10/24/sprava-kolishnogo-vij...
Filomena• 24 октября 2023
Ответ длязавитушка
Мені просто цікаво за яким принципом такі тупі потрапляють в політику? Там конкурсний відбір за якими критеріями?
_Yunna_• 24 октября 2023
Ответ дляFilomena
Проста математика.
Взагалі не смішно. Багато жінок народжує від одного чоловіка - то моральне розлагання суспільства, серед іншого великій ризик можливості випадкового інцесту серед братів і сестер які один одного не знають, а не виправлення демографічної ситуації в державі.
Filomena• 24 октября 2023
Ответ для_Yunna_
Тобто народження дітей від однієї жінки такий варіант не передбачає?
завитушка• 24 октября 2023
Ответ дляFilomena
За простими-лояльність. Як казав дехто в розмові з деким -прокурор на 100% мой человек.
От по такому принципу всіх і розставляють по місцях. Не важливо освіта і досвід, головне шоб був-мой человек.
Filomena• 24 октября 2023
Ответ длязавитушка
То її вже можна було виперти не раз. Але ж цінний кадр досі в передовиках крінжу.
завитушка• 24 октября 2023
Ответ дляFilomena
А хто її випре? Кому з ВР вона заважає? Вона ж крінжить так сказать в сторону народу, а не в сторону колег.