УраганнаЯ• 24 октября 2023

Чи може відмовити стоматологія в прийомі при гострому болі?

ША! я прийшла!• 24 октября 2023
Частная конечно может, если нет свободной записи. Могут пойти на встречу и попытаться кого-то подвинуть, так в моей делают, но принять без записи не обязаны.
Капризуля• 24 октября 2023
частная может, но мой врач старается принять.
Гос отказать не может, включая круглосуточный кабинет, если он есть, но в порядке очереди, конечно.
Пусин Кукин• 24 октября 2023
Так, у клініця існує запис і вільний час саме на сьогодні скоріше за все відсутній.
Якщо Ваш постійний стоматолог працює на себе, то втисне кудись.
На крайній випадок є невідкладна допомога, раніше цілодобова
Жена брата Админа• 24 октября 2023
Мій стоматолог старається втиснути кудись між записами, не завжди виходить. Було таке, що з гострим болем сиділа на знеболюючих, бо втиснули мене на слідуючий день. Але не зобов´язані приватні стоматологи таке робити. Як крайній варіант державна стоматологія або крупні стоматології, де багато лікарів, там більше шанс втиснути десь між записами. В нас така стоматологія крупна, де десь з 10 лікарів при гострому болю кажуть чекати, як тільки хтось з лікарів закінчить роботу раніше, ніж запис, так і прийме. Можна чекати 2-3 години. Я люблю, як мій стоматолог лікує, тому готова чекати на знеболюючих і до слідуючого дня.