Мамзелькіна• Изменено 25 октября 2023

Мені огидні чоловіки, які висмаркуються на вулиці на асфальт і плюються

Це жах. Ну як можна бути такими ?(
Olegg-V• 25 октября 2023
Фу
Стрекозей• 25 октября 2023
Шмарканите им в ответ..
ЛюбимаЯНЬ• 25 октября 2023
да, мерзко смотрится
автор Мамзелькіна • 25 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
да, мерзко смотрится
І це не бомжі, а наче пристойний чоловік на вигляд
автор Мамзелькіна • 25 октября 2023
От мені цікаво, чи роблять так Ваші чоловіки?
ЛюбимаЯНЬ• 25 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
НеГолосую• 25 октября 2023
А всім іншим приємно, чи що? Автор, ну доволі дивна тема. Покажіть пальцем мені людину, якій це маргінальство нормальне.
ЛюбимаЯНЬ• 25 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
нет
НеГолосую• 25 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Дійсно цікаво?)))) Цікаво, скільки у вашого зп?)))
автор Мамзелькіна • 25 октября 2023
І бачила жінку, яка здавила двома пальцями ніс, і соплі літять кудись у повітря. Чоловіки які дуже гучно плюються. Це не Київ, це бидло((
НеГолосую• 25 октября 2023
Дівчата, цю тему психічно здорова людина створила? Це вже мабудь дно якесь, про таке писати.
Все і одразу• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
да, мерзко смотрится
А где это делать? Не только мужики. Что кулёк носить? Или искать ближайщий мусорник? А если приспичит, в туалет куда сходить - редко, какое заведение пустит...
вАлнуюся сильнА• 25 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Нет конечно, вы что?! Муж советчицы никогда себе такого не позволит
автор Мамзелькіна • 25 октября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Серветки, хустинки носити. Або піти і купити в аптеці якщо нежить.
ЛюбимаЯНЬ• 25 октября 2023
Ответ дляВсе і одразу
в бумажный платок высморкаться или плюнуть и выкинуть в мусорку а в туалет можно и добежать, срачка что ли внезапная постоянная
автор Мамзелькіна • 25 октября 2023
Ответ дляНеГолосую
А чого Вас так бентежить моя тема? Самі такі і чоловік такий у Вас?
Гладиолус• 25 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Роблять и шо далі?
Николь1986• 25 октября 2023
И мне
автор Мамзелькіна • 25 октября 2023
Як можна жити з таким чоловіком? Ось відео.
https://vm.tiktok.com/ZMjghvQbx/
Тантрический кекс• 25 октября 2023
Ответ дляВсе і одразу
У нормальных людей есть салфетки бумажные с собой всегда. Но это у нормальных.
Фіфачка• 25 октября 2023
А потом руки о штаны вытирают
Или те, которые ссут у трассы, даже не спрятавшись
А это чьи-то мужья...
курасаны• 25 октября 2023
А ви ковтаєте чи спльовуваєте ?
ВундерКИНГ• 25 октября 2023
Поддерживаю
Фіфачка• 25 октября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Ну вот уже один персонаж есть в теме. Платочки бумажные носите с собой, если сопли, чай не в средние века живём.
курасаны• 25 октября 2023
Ответ дляФіфачка
А потом руки о штаны вытирают
А это чьи-то мужья...
Что вы на трассе делаете?
ПироженкА• 25 октября 2023
Ответ дляНеГолосую
Я би показала свою свекруню. Якось вона почала розказувати як її бойфренд не міг смачно ( по її уявленню) висякатись на вулиці і вона його вчила це робити. Мене аж підкинуло від тієї сповіді. Висказала все що думаю з цього приводу. І це вона все життя педагогом пропрацювала. Так що і такі люди бувають. Добре що мій чоловік зовсім має інші уявлення про поведінку ніж цого мати.
Фіфачка• 25 октября 2023
Ответ длякурасаны
Что вы на трассе делаете?
Хаха. Мимо еду, а эти козлы сосиски свои вываливают
курасаны• 25 октября 2023
Ответ дляФіфачка
Вы останавливаетесь и наблюдаете
Фіфачка• 25 октября 2023
Ответ длякурасаны
Вы останавливаетесь и наблюдаете
Там смотреть не на что, тем более наблюдать
курасаны• 25 октября 2023
Ответ дляФіфачка
Ну-ну.Это извращение.