Электричка• 26 октября 2023
На кого навчаються (планують) ваші доньки окрім медицини і ІТ?
Перспективи її професії є в майбутньому?
БезникаяЯ• 26 октября 2023
Моя хоче бути стилістом. Думаю про коледж на модельєра чи щось таке. 6 клас, тому ще може все змінитись)
Копуша• 26 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
середня освіта чи переклад?
вища освіта. філологія, кілька мов
Пупуговка• 26 октября 2023
Ответ дляКопуша
вища освіта. філологія, кілька мов
середня освіта-це навчаються на викладача,ви не зрозуміли)
Мамин тріль• 26 октября 2023
Моя була на 4 курсі прикладної лінгвістики, днями забрала документи, бо зрозуміла безперспективність навчання в Україні (
Копуша• 26 октября 2023
Ответ дляПупуговка
ясно. так, не зрозуміла. ні, ми зовсім в інший напрямок)
Электричка
• 26 октября 2023
Ответ дляКопуша
вища освіта. філологія, кілька мов
я мала на увазі ’середня освіта’ (вчитель), так йде по освітнім програмам
Электричка
• 26 октября 2023
Ответ дляКопуша
які перспективи даної спецальності?
ПАЦАНКА О• 26 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Тю, чого вже не довчитися і не отримати бакалавра? 3 роки коту під хвіст. Чи вона вже вступила в Європу?
Копуша• 26 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
ага, мені вже пояснили. інший напрямок)
Копуша• 26 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
які перспективи даної спецальності?
вуз специфічного напрямку. якщо простою мовою, то переклад.
Мамин тріль• 26 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Там складно все.
І розчарувалась сильно, і інші причини.
Місто прифронтове, в універ прилетіло минулого літа, корпус, до речі був прекрасний, обладнаний - зруйновано.
Донька в іншій країні, пари починаються в 2 ночі по її часу.
Рік життя в англомовному середовищі дали знань в сотню разів більше, ніж 3 роки в універі.
В універі ввели змішану форму навчання, заняття - онлайн, сесії та захист диплома - офлайн, доньці запропонували ’вирішити’ питання її відсутності на очних сесіях за конкретну суму в доларах, фактично купити диплом. Вона принципова, вчилась на бюджеті, ніколи ні копійки не платила викладачам, тож пішла на принцип.
Ну і зрозуміла, що прикладна лінгвістика та знання англійської та ще кількох мов в англомовній країні - це додаткова плюшка, а не професія, і вирішила змінити пріоритети по спеціальності.
І розчарувалась сильно, і інші причини.
Электричка
• 26 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Там складно все.
І розчарувалась сильно, і інші причини.
ким тепер хоче стати?
Мамин тріль• 26 октября 2023
Ответ дляКопуша
Ви так таємниче пишете... воєнний перекладач в Шеві, чи що?
Леди_на_драндулете• 26 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
А використати ці роки для переведення чи вступу за кордон не вийде?
ПАЦАНКА О• 26 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Там складно все.
І розчарувалась сильно, і інші причини.
Ясно. В США чи Канаді? І куди буде вступати?
Святатабожа• 26 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Там складно все.
І розчарувалась сильно, і інші причини.
Совершенно согласна с Вашей дочерью по последнему пункту. Знание языков, это необходимость, но не профессия.
Мамин тріль• 26 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
ким тепер хоче стати?
Я не буду писати, добре?
Це спеціальність,що тільки починає розвиватися в Україні.
Не айті))
Просто стільки людей на Порадниці, що прочитають та побажають поганого, що я вже заріклася чимось хвалитись чи щось розказувати, бо зразу збільшується шанс що розказане не збудеться)
Не айті))
Мамин тріль• 26 октября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Можна, звичайно.
Кредити за вичитані предмети враховуються і в коледжі, і в універі.
Уточню: ті, що співпадають з предметами на новій спеціальності.
Доньці стали в нагоді години англійської в універі.
Перша леді колгоспу• 26 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Там складно все.
І розчарувалась сильно, і інші причини.
Зря,надо было уже заплатить и получить бакалавра