Сирожено_пирожено• 26 октября 2023

Чим відрізняється Дефлю сілвер від Протаргола? Що краще?

У дитини 2,5 років соплі зтікають по задній стінці вже 3 тижні. Промиваєм тільки сольовим розчином. А дитина кашляє і кашляє (тільки коли спить).
От один лікар назначив Протаргол, а знайома рекомендує Дефлю сілвер. Але вони обидва на основі срібла. Шось мене це насторожує. Поділіться вашим досвідом застосування цих препаратів. Дякую
Тріль підпільний• 26 октября 2023
У нас теж кашляє коли спить , вже тижнів 3, врач теж призначала де фою сілвер, протаргол не призначала лікар.
Дитині 3 роки.
А поговорить?• 26 октября 2023
Капали такое и дефлю и протаргол. Скажу так, если это не аденоиды поможет как противовирусное. У нас аденоиды ничего не помогало. Помогало на какое-то время
автор Сирожено_пирожено • 26 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Дитині 3 роки.
Ну і як допомагає?
Усміхайлик• 26 октября 2023
Я б нічого з цього не давала і промиванням не займаюся
Тріль підпільний• 26 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну і як допомагає?
Соплів не має, вже перестали давати де флю, але кашляє в ночі, може і вдень кашляти, але в основному в ночі .
Я теж не знаю, що робити, я не знаю чи це ще соплі стікають чи це вже кашель від чогось іншого.
Ответ дляУсміхайлик
Ну і як лікувати?
Ответ дляТріль підпільний
А ви слухались? Може вже треба відхаркувальне давати?
А поговорить?• 26 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Скоріш за всього по носоглотці стікають.
До лору він точно скаже що у вас. У нас за рік аденоїди вирісли і потім більш нічого не допомагало. Ендоскопом дивились наскільки вони розрослись.
Як казала мені завжди врач ці нічні кашлі мокротні все від соплей. Спершу лікуємо носоглотку, бо воно спускається все це діло потім нижче
Усміхайлик• 26 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну і як лікувати?
Більше пити,гуляти, соплі ніяк не лікую , вони самі проходять
Усміхайлик• 26 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Дітям не призначають відхаркувальні препарати
Тріль підпільний• 26 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
Дякую, треба таки йти до лора.
Ответ дляУсміхайлик
Ну на основі плюща. В 3 роки можна точно
Усміхайлик• 26 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні, якщо вам лікар таке призначає, то змініть лікаря , інакше постійно будете заганяти дитину в хронічні стани
Ермолайчик• 26 октября 2023
Жодний з цих препаратів для моїх дітей не давав ніякого полегшення(
Ответ дляУсміхайлик
Так, нам один виписав таке, це той що протаргол виписав. Але я нічого з цього не купила. Хоча знаю що дають дітям навіть з 1 року
кураГАЛЯ• 26 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ми лікуємо протарголом, у нас трохи збільшені аденоїди, допомогає дуже
feminee• 26 октября 2023
Дефлю Сильвер классный, работает
И еще от стекающих по глотке использовала сосудосуживающие капли/спрей по совету доктора.

А протаргол неудобный в использовании, красится еще
Корсет_на_шурупах• 26 октября 2023
Протаргол має більшу концентрацію і просто сушить слизову, не тече з носа. Потім все в тому чорному - подушки, ніс, пальці і під нігтями у дітей той протаргол))
Дефлюсільвер кращої якості препарат. Віддаю перевагу йому.