Ms. Сама прямота• 27 октября 2023
Подарували каблучку. Що то за камінь такий?
Танзаніт з діамантами, було написано
Що то за звір такий, хто знає?
Сиренькая• 27 октября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
То ваші очі відразу визначають актуальний дизайн речі чи ні? То може також перечитаєте питання автора, чи питала вона про актуальність чи ні?
зачем мне перечитывать? по качеству фото автора молниеносно можно определить и чистоту и каратность всех камней. достаточно было просто задать вопрос. по этому размытому фото не возможно понять бриллиант это или фианит.
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ні. Пише що відносно нещодавно відкритий камінь, дуже мало інформації
Може тут є ювеліри
У вас какой-то гугль особенный. Информации море!
Ответ дляMs. Сама прямота
Так, є такий документ. В чому ви мене намагаєтеся уличити?)
Питання було хто стикався з таким каменем. Все.
Автор, нету у вас сертификата. Ювелирные магазины не продают изделия такого плана с сертификатами, там сертификат делать не на что. Зачем обманывать? Не понимаю... Детский сад..
Ms. Сама прямота
• 27 октября 2023
Ответ дляСиренькая
ну, я примерно так и предполагала
Удалено администрацией...
Фрикаделька• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Чтоб обсудить ваш камень,нужно фото документа,а не кольца
Сиренькая• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
вы что, не знали? это закрытый форум ювелиров дома Картье
Ms. Сама прямота
• 27 октября 2023
Ответ для__Jane__
Боже ж ти мій, що ви доколупалися до мене.
Я Вам нічого не збираюся доводити. Питання було не в тому.
Це взагалі не ваша справа що є, а чого немає.
Замрійлива• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...
Якщо питання було в іншому, га навіщо ви фото додали? Фото ніяк не стосується вашого питання
Ноунэйм• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А что Вам даст это: кто сталкивался с таким камнем? Пытаюсь понять Вашу логику в данном случае. Подарили украшение, зачем его разбирать на молекулы и пытаться что-то узнать? Или Вы высококлассная эскортница и переживаете, не продешевил ли клиент с оплатой?
Сиренькая• 27 октября 2023
цирк. у меня есть посылка для вашего мальчика( то есть сертификат),но я вам ее не отдам
Ноунэйм• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...
Вы хоть руки в порядок приведите, гарнюня. Кутикулу обрежьте.
Kidstaff Bot• 27 октября 2023
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff