27 октября 2023

Радіодиктант Національної єдності Приєднуйтесь!

Вже 80 тис. готові писати
Результат:
вже голосів: 45
27 (60%) Не пишу
18 (40%) Пишу
3 4 6
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
https://www.youtube.com/live/vPuAVtmznBs?si=U9VvlyVruyAzuQh3
чаревна 27 октября 2023
А кто будет диктовать?
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Члмусь відео не вставляється. Назва в Ютубі: Радіодиктант національної єдності-2023
1 1
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Ответ длячаревна
А кто будет диктовать?
Актор, що грав Довбуша в новому фільмі
1 2
Donnafugata 27 октября 2023
Скажіть, будь ласка, о котрій початок
Катрадзе_Я 27 октября 2023
Ответ дляDonnafugata
Скажіть, будь ласка, о котрій початок
ось-ось вже почнеться)
Гайка-2007 27 октября 2023
Дівчатка, хто має таку можливість, пишіть обов´язково! Це круто)! підтримуйте культуру писемності
1 9
Alli_k77 27 октября 2023
в 11
Автор - спасибо!! Увидела вашу тему - успела включится и написать.
Такие акции действительно объединяют всех украинцев. Побольше бы такого.
Получила море удовольствия. Текст был очень красивый. Но для меня слишком быстро диктовали - строчила уже как курица лапой.
AnyaSkazka 27 октября 2023
Так, дуже швидко диктував. Але диктант легкий, не впевнена лише в кількох розділових знаках.
Катрадзе_Я 27 октября 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Так, дуже швидко диктував. Але диктант легкий, не впевнена лише в кількох розділових знаках.
То ви мабуть під Андруховича не писали - ото хто швидко диктував)) А цей актор диктував найкраще з трьох попередніх
AnyaSkazka 27 октября 2023
Ответ дляКатрадзе_Я
То ви мабуть під Андруховича не писали - ото хто швидко диктував)) А цей актор диктував найкраще з трьох попередніх
Я вперше писала)
ОленаЖабаЗелена 27 октября 2023
Вперше писала. Піднесений настрій на цілий день)
Сам диктант легкий, але диктор так собі...
Donnafugata 27 октября 2023
Дякую за пораду, написала із задоволенням 💛🩵
Еленка14 27 октября 2023
Блін, я пропустила.... Чи можна писати по запису?
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Автор - спасибо!! Увидела вашу тему - успела включится и написать.
Такие акции действительно объединяют всех украинцев. Побольше бы такого.
Получила море удовольствия. Текст был очень красивый. Но для меня слишком быстро диктовали - строчила уже как курица лапой.
Ми робили паузи, бо дійсно дуже швидко. Навіть я не встигала, не кажучи вже про дитину )
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Вперше писала. Піднесений настрій на цілий день)
Сам диктант легкий, але диктор так собі...
Так, настрій чудовий )
Пару місць було, де я взагалі загубилася: не треба там розділових знаків, а він ставить паузу. Буде цікаво побачити зразок )
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Блін, я пропустила.... Чи можна писати по запису?
Можна! Надіслати до 29 жовтня, тому час є )
Еленка14 27 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Можна! Надіслати до 29 жовтня, тому час є )
Дякую, пішла шукати
Elena755 27 октября 2023
А где посмотреть эталон?
До 27 октября 2023
Я майже проґавила, чекала диктант в листопаді, роззява) Текст чудовий, згадувала всі дороги, якими мандрувала колись. Гнатковський читав дуже гарно, голос такий приємний. Обожнюю цю традицію, вона у нас сімейна, писала разом з мамою за одним столом. Щемливо.
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Ответ дляДо
Я майже проґавила, чекала диктант в листопаді, роззява) Текст чудовий, згадувала всі дороги, якими мандрувала колись. Гнатковський читав дуже гарно, голос такий приємний. Обожнюю цю традицію, вона у нас сімейна, писала разом з мамою за одним столом. Щемливо.
Це крута традиція! Ми з дитиною писали, якщо наступного року буде можливість, долучу й інших родичів )
автор СвітланкаОК 27 октября 2023
Ответ дляElena755
А где посмотреть эталон?
В понеділок викладуть.
ОленаЖабаЗелена 30 октября 2023
ТЕКСТ
Дороги України
Дороги України – переплутані нитки любові.
Перший теплий вітер зустрічає на ізюмській трасі з її безсонним рухом. У знищеному селі обіч – весна: обвуглене збіжжя, що тліло всю зиму, випускає вперті паростки скрізь по руїнах зерносховища. Посічена обстрілами посадка зеленіє в половину висоти: зелено-чорний прапор. За нею темніє згорілий танк. Ще далі, на обрії, вийшов орати трактор. Влітку вирви на цьому полі обростуть по краю шавлією.
У бганках подільського ландшафту виблискують кольоровими мозаїками хати з мальованими віконницями. Волоські горіхи схиляються, гладять лобове скло. Авто стрибає з горба в долину, і серце стрибає, і хочеться сміятися.
Дерева по коліна у воді перед вцілілим пішохідним мостом через Десну в Чернігів. При воротях із лебедями та левами по селах Полтавщини мліють відра яблук та абрикос. Над Хаджибейським лиманом засмагла пара порається коло старої лози у вечірньому світлі – схоже на народну ікону. Фари вихоплюють кам´янички в садках на околиці Львова: тут легко уявити вечірні збори підпільного товариства чи стрілецький картярський гурток. Ластів´яча зграя виграє над мокрою левадою при самому кордоні.
Підірвані мости лежать животами у своїх ріках – і ріки обіймають їх. Блакитне вечірнє світло і пилюга стоять над жнивними полями. Тремтливі вогні далеких жител, клубки туману над потічками у видолинках. Барвисті гори гарбузів між ріллі, і кукурудзи до пізньої осені виструнчені на городах стійко, бо на зиму люди вкриють ними стіни домів.
Дороги України – переплутані нитки любові: подекуди перерубані, але знову зв´язані у вузол, аби бути ще міцнішими. Немає нічого красивішого, ніж їхати крізь усю країну і вбирати її поглядом. Немає нічого щемкішого, ніж летіти трасою в пітьмі, аби встигнути до комендантської, і знати: наприкінці шляху чекає безсонне вікно із жовтим світлом і рідним теплом.
ОленаЖабаЗелена 30 октября 2023
Чотири ’двокрапки’!....авторський текст такИ підступний)
автор СвітланкаОК 30 октября 2023
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Чотири ’двокрапки’!....авторський текст такИ підступний)
Так, у мене з ними помилки, я там і тире ставила, і крапку з комою 😭