Невгамовна шахиня• Изменено 04 мая 2024

Чому людей не влаштовує звичайна паска?

Шось там мудрують, ліплять якесь печиво зверху, снікерси, мармелади. Тобі що, мало звичайної паски класичної, як бабуся робила? Гоголь-моголь, родзинки, цвітаста присипка і більш нічого. Наколоти чаю і сиди кайфуй від класики. Ні, треба ж показати, шо ти сама крута і оригінальна в церкві зі своєю понтовою паскою.
Результат:
вже голосів: 782
606 (77.49%) Я за класику
176 (22.51%) Я за оригінальність і понти
ДелиВерка• 04 мая 2024
Люблю бути оригінальною.
Тому глазур із желе ))))

Пффф 100%• 04 мая 2024
Наколотить чаю?)
А_мій_самий_самий• 04 мая 2024
Я за міцні нерви та врівноваженість. Чужими пасками не цікавлюсь, своїми задоволена. Чого нервувати зайвий раз?
СкиниУскачи!• 04 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Аналогічно)
На паровозе• 04 мая 2024
Люблю современный декор во всем.
Можно сохранить аутентичность, но добавить новизны.
Везде продают кроликов к Пасхе, а это совсем не наша история, но людям зашло, красиво))
Оч@ров@Шк@• 04 мая 2024
Делаю с цветной присыпкой.
Но крем всегда белковый, меренга
Не глазурь с кучей сахара
Так делали в детстве, так делаю я
Столічна штучка• 04 мая 2024
я не люблю посипку. не люблю як вона на зубах тріщить. тому всуну у паску вушка з імбирного пряника і спробую зробити квіточки маршмелоу))

автор Невгамовна шахиня • 04 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Того шо я за незмінність традицій, що переходили від покоління до покоління. А тут - на тобі, снікерси вона ліпить, гоголь-моголь їй не такий
На паровозе• 04 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Есть рисовая присыпка, она не трещит и мягкая
Лукава_Кiшка• 04 мая 2024
Я люблю обычные
Лукава_Кiшка• 04 мая 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Делаю с цветной присыпкой.
Но крем всегда белковый, меренга
Не глазурь с кучей сахара
Так делали в детстве, так делаю я
А глазурь разве не меренга?
А_мій_самий_самий• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ще і прокладками користується, щучка. Нє, шоб за традиціями, ну
Паспортний стіл• 04 мая 2024
Дикари-с.
Миззери• 04 мая 2024
Есть красивая оригинальность но у вас на фото какой-то перебор и абсурд , согласна
Классика уютнее , чуть можно добавить сухофруктов или цыпленка из марципанов
А не вот это все
Вилами по воде• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Наколотить чаю?)
Колотять кулаками)))) Чай заварюють, цукор розмішують.
автор Невгамовна шахиня • 04 мая 2024
Ответ дляМиззери
А не вот это все
Так, точно ви підмітили, від звичайної класичної паски якесь відчуття затишку на душі, щось таке по своєму просте, вікове та рідне. А усілякі понти, від начинок до прикрас, то все показуха.
Миззери• 04 мая 2024
Эти милые , нравятся
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляМиззери
А не вот это все
Мне кажется, цыплята из марципанов - это западная пасхальная эстетика
Миззери• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Пачки теперь захотелось 🤣 среди ночи

Престидижитатор• 04 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Точно такого же мнения
Миззери• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
С западной Украины ?
Престидижитатор• 04 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Вот за что этому комменту рука лицо наставили? Не понимаю
автор Невгамовна шахиня • 04 мая 2024
Ответ дляМиззери
Эти милые , нравятся
Перша сподобалась. А інші якісь, як для інстаграму, а не в церкву святить)
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляМиззери
С западной Украины ?
Нет
Украиночка• 04 мая 2024
Я люблю щоб було смачно, а чим воно прикрашено то вторинне). Подобаються коломбо, панетоне з начінками з крему.
Сама пеку легкі і воздушні, не жирні, вчора почитала що то не справжні паски, а треба щоб і сметани і масла і яєць багато. Ну а мені таке тісто гливке. Зверху ніякою присипки і фігурок, просто легка глазур з лимону, пудри і коньяку). Тому скільки людей стільки і думок, комусь ті снікерси зверху др вподоби🤷🏼‍♀️
Цвіпканя• 04 мая 2024
Мене друге фото лякає
Таке відчуття, що його просто тримають на висоті. Стрьом.
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Есть люди, для которых цветочки из маршмеллоу несовместимы с паской. Если что, это не я
Престидижитатор• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вот на счет начинок соглашусь, мне не заходит такое, потому что я паску люблю с запеченой подчеревкой есть, а для кого то паска как торт, вот они начинки и сунут в нее
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Что такое подчеревка?
Эт вернячОк• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Наколотить чаю?)
Да