Пиона• 03 мая 2024

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
Зараз в цій темі як і в інших схожих себе покажуть найкращі люди)))))
Якщо чесно то це сумно

Nathalie27• 03 мая 2024
Хто хотів повернутись - вже давно в Україні. У інших є вагомі причини цього не робити.
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
О, вже фейспалмів наставили
Kitty75i• 03 мая 2024
Да будет срач!!!!
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо чесно то це сумно
Нехай! Але може прочитає людина і прийме рішення поїхати додому.
Леска• 03 мая 2024
Думаю, хто вже там окопався нема великого сенсу повертатися. На жаль. Особливо якщо сини старші 10-13 років
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляЛеска
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.

Ежеви4ка• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Ага, одразу в ТЦК
annetta888• 03 мая 2024
Володимир Олександрович?
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Ага, одразу в ТЦК
Ну багато ж просто жінок поїхали. Важко там, без сімʼї, друзів.
Natal_ka91• 03 мая 2024
Жінки ще залежно від регіону, а для чоловіків навряд чи це хороша порада. Ті хто виїхали сім´ями, 90% не повернуться.
Nathalie27• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
За два роки можна завести нових друзів і сімʼю.
Леска• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Велика вам та вашим дітям дяка.
Донька моя також не захотіла виїздити. Сказала я буду відбудовувати країну ( на архітектора вчиться) та й зараз залучена в проекті для відновлення людей з птср
Горськ• 03 мая 2024
Думаю,дуже багато хто сумує і хоче повернутися,але матеріальна ситуація не дозволяє.Багато країн дають виплати і житло і можна прожити.Того і змушені поки жити.
annetta888• 03 мая 2024
Ответ дляNathalie27
І народити дитину.
А моя знайома вже 2 встигла 🤪
joulia_nova• 03 мая 2024
А що робити тим хто не з Києва?
І Дніпра не має. Буб та ....
Remensa• 03 мая 2024
Ага. Бузок, Дніпро і ТЦК
Кошкина мать• 03 мая 2024
Напередодні свята, українці, хочеться сказати, робіть так, як підказує серце, бо зараз жити в Україні не солодко взагалі, обмеження людей чоловічої статі все гірше і гірше. Крадуть, як дурні, економіка падає. Якщо є можливість кидайте військовим ( бажано напряму) на теплики, дрони та інше. І не одягайте рожеві окуляри.
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляЛеска
Велика вам та вашим дітям дяка.
Мої старші хочуть медиками тут бути. Але ще звичайно потрібно здати ЗНО. 🫢

автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляNathalie27
Можна! Але часто бачу теми, як людям важко, як сумують за домом. Як чекають Перемоги щоб повернутися. Багато й вертаються до речі.
Клементина• 03 мая 2024
ДЯКУЮ ВАМ!
Просто дякую.
Бо так вже набридло читати ’ну і валіть’
annetta888• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Щастя - жити за покликом серця ❤️
Правильно робити так, як зберігається гармонія від вчинків.
Добре, що є бажання і мотивація у дітей.

Бажаю щастя і мирного неба Вам і Вашій сім´ї!
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляjoulia_nova
А що робити тим хто не з Києва?
І Дніпра не має. Буб та ....
Дніпро майже через усю Україну тече. Київ не належить тільки киянам! І Київ, і Дніпро, і море Чорне - усе це для усіх українців.
dajkiri-irina• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Куди їхати,коли дім в окупації?
inresta• 03 мая 2024
я сегодня ездила в метро, так парней старше 27-ти лет практически не было (((
Яроміра• 03 мая 2024
Автор, дякую за такі теплі слова!
З прийдешніми святами! Маю на увазі не тільки релігійні , а й день Матері. Бажаю якомога більше радісних новин !
П.с. теж повернулася рік тому.
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляannetta888
Щастя - жити за покликом серця ❤️

Дякую! Навзаєм ❤️❤️❤️
NYC• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Вот меня удивляют такие советы
Возвращайся в Украину
Уезжай в Германию/англию/сша.
Бросай мужа
Роди ребенка
Лечись этим лекарством
Не слушай врачей, сходи к бабке.

Как можно брать ответственность за чью то жизнь?
Ирина_Б_• 03 мая 2024
ты шо как ТЦК активизировались 😂
Кошкина мать• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
І квартира в Києві вбита 9000 грн, яку переселенцям не дуже то і хочуть давати в оренду (