Папина дочка• 28 октября 2023

Отель в Мукачево

Посоветуйте, пожалуйста, отель в Мукачево, чтобы комфортно остановиться семьей можно было на пару ночей
Dasik_• 28 октября 2023
Я цього року зупинялася тут на пару ночей.
Недорого, дуже чисто. Маленький, але дуже затишний готель, у них є ресторан, готують смачно і ціни помірні, я там снідала.

автор Папина дочка • 28 октября 2023
Це недалеко від центру?
Ворую вкусняшки• 28 октября 2023
Букинг
Тримбулька• 28 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Це недалеко від центру?
Вам біля центру треба? Ми були в гарному готелі біля замку Шенборнів - Троянда Карпат.
Алиса Михайловна• 28 октября 2023
В аквапарке Карпатия