Зліпок ступні• 28 октября 2023
Ці крема дійсно класні? Фото
Цвіпканя• 28 октября 2023
По відгукам медік8 досить нічого.
Але мені дорого, поки задовольняють аптечною косметикою, переважно.
Пацелуйнитуда• 28 октября 2023
Мені Медік8 узагалі не підійшов, сипало періодично, хоча не схильна до такого
Молчалка• 28 октября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Мне также Medik8 вообще не о чем, зря потраченные деньги
КАПСЛОЧНИЦА• 28 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Мне медик8 ничем не помог
Аналогично, отвратительным оказался. Просыпалась с заломами под глазами. Витамин с мажу, но тоже без восторгов, т.е не виду никакого действия.
НимогуПридуматьНик• 28 октября 2023
Медік8 є сенс брати якщо жирна шкіра, поодинокі акне і тільки ретинол. В них гарні формули
Мамзелькіна• 28 октября 2023
Если морда поплыла, то исправить её может только хирург и уколы. Никакие крема за все деньги мира ситуацию не исправят.
personality• 28 октября 2023
Ответ дляЦвіпканя
По відгукам медік8 досить нічого.
Медік 8 от власне що нічого. Але за 1700 за сироватку хочеться якогось ефекту, нє?
Мені косметолог нарахувала догляд медік8 на 10К і така- ну це так, на пробу🤦♀️🤪😂
З усього нею запропонованого я купила сироватку і крем калм-шототам. Воно ніяке. Його функція заспокоювати шкіру. Вона як була червона так і лишилася, допоки я не змінила харчування. Я тоді медік8 почав діяти 😂
Залізна тьотя• 28 октября 2023
Medik 8 мені не підійшов. По рекомендації косметолога взяла jan marini. Поки що подобається, правда користуюсь тільки тиждень.
Попадалочка• 28 октября 2023
Подобається гідропептид спф.З медік 8 тонік і ретинол,то супер.Все інше не мала в використанні
ЗаведУющая• 28 октября 2023
У меня была сыворотка, ну такое ..
Я сейчас полность перешла на корейскую косметику и очень довольна. Очищает, увлажняет, питает, от солнца защищает на отлично. Но у меня нормальная возрастная кожа, без особых проблем.
Понятно, что морщины она не уберет, овал не исправит.
Мрію про космос• 28 октября 2023
Я стільки всього перепробувала, але ізраїльська косметика то топчик для мене. Чоловік каже, що я єврейка))
Завтра не пью• 28 октября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Мне спф-ка гидропептид нравится, люблю его
А мені не зайшов. От іс клінікал більше підійшов. В мене суха шкіра.
Пацелуйнитуда• 28 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Мне вит С сесдерма подошел
Я весь догляд Сесдерма зараз беру. Ідеально підійшло все
Фрикаделька• 28 октября 2023
У мене влітку був Гідропептид спф, плотний і жирний, мені Корея більше подобається
Ло Шарик• 28 октября 2023
Гідропептід тонік і гель для вмивання уверху дуже подобаються, користуюсь вже третій рік. Не хочу міняти, ще в них є зволожуючий крем гарний. Це поки все, що я там купувала. Медик весь не підійшов, пожаліла, що купила .
НЛОша• 28 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
У меня была сыворотка, ну такое ..
Якими фірмами користуєтесь? Я теж переходжу на Корею.
ЖаннаНеАгузарова• 28 октября 2023
Ответ дляpersonality
А розкажіть будь ласка як саме харчування змінили?в мене також така проблема зі шкірою.Дякую
personality• 28 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Перше і основне, я прибрала молочку, бо від неї пардон, можна в космос вилетіти. Мінімізувала біле борошно, очевидно мій кишечник з глютеном теж не ок. Прибрала цукор і фрукти. Фрукти найболючіша тема, бо я обожнюю яблука і готова їсти їх кілограмами. Але зараз через пів року можу одне - два яблука зʼїсти, головне не ввечері.
Взагалі це щось по принципу гапс дієти. Багато насичених жирів і білка, мало простих вуглеводів.
Ще важливо не їсти за 4 години до сну, щоб їжа не бродила в організмі
Ms. Любмая жена• 28 октября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Я тоже уже пару лет,и дочке беру
Ms. Любмая жена• 28 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я тоже молочку убрала полтора года назад и сейчас сильно уменьшила фрукты,ягоды оставила,тяжело))