Дайте подуться• 28 октября 2023
Хто купував фен-щітку?
Порадьте, чи варто купувати? Якщо є досвід користування, також порадьте альтернативні моделі за цю ціну будь ласка.
ТаПрямТам• 28 октября 2023
Не раджу. Була схожа модель (там ще купа насадок типу плойка чи гофре) не сподобалося. Ні спочатку начебто і цікаво і різні зачіски але в результаті все одно награвся і вже не цікаво.
Просто або фен або щітка більше зручно чим гібрид.
Хоча знаю жінку що тільки таким гібридом робить укладки.
Аноним с кешбеком• 28 октября 2023
У меня Дайсон, щетка-фен была филипс, продала. Небо и земля по удобству.
Щось не спиться• 28 октября 2023
Ответ дляНе против
Думаю стоит. У меня филлипс, мне нравится.
Яка саме модель?
Не против• 28 октября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Яка саме модель?
Так долго выбирала, что забыла модель в итоге)))
У меня ровента Карл Лагерфельд или как то так)))
Дайте подуться
• 28 октября 2023
Ответ дляЗайка11
Це реклама чи що? Чи не можна фото в Гуглі знайти , потрібно в телеграм канал переходити))
Для вас!)
Дайте подуться
• 28 октября 2023
Ответ длявре_Динка
У мене дайсон стайлер - зручно, звичайний фен витіснив повністю
Дорого, треба щось дешевше)
Дайте подуться
• 28 октября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Яка саме модель?
І мені цікаво яка модель
Ніколи не збрешу• 29 октября 2023
В мене була бейбилис. Волосся по плечі. Хотіла об´єм біля голови, не було об´єму все одно. Волосся як перепалене стало. А взагалі я користуюся професійним феном і для мене такий ефект після щітки не сподобався