Альдебаран• 28 октября 2023
Кто красит брови самостоятельно?
порекомендуйте краску, пожалуйста
Трохи злякана• 28 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Рефлектоцил
Теж нею фарбую років 5, окислювач докупіть лише
Стрекоза любви• 28 октября 2023
Zola. Є тестові коробочки з фарбою. Малюнок на коробці не відповідає кольору фарби, якщо раптом будете дивитися.
Кумася• 28 октября 2023
Ответ для_amarantik
У крашу хной и брови и ресницы.
То розкажіть, як, бо хочу спробувати вперше, раніше взагалі нічим не фарбувала. Боязко в вії, щоб в очі не потрапило. І як результат?
Директриссимо• 28 октября 2023
Ответ дляКумася
О, а так можна було ? ))
Если цвет совпадает чего нет,те же волосы
Кумася• 28 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Та ви просто не уявляєте, яку ідею мені подали. Я тут сиджу думаю з приводу першого фарбування, бо використовувала раніше лише олівець, думала вже за ХНУ, а тут ось так можливо все просто зробити. Так, у мене фарба натурального темно-русявого відтінку, то думаю можна спробувати.
Вії лише все одно боязко.
Ну і потім ХНУ не можна буде.
Вії лише все одно боязко.
Ну і потім ХНУ не можна буде.
_amarantik• 28 октября 2023
Ответ дляКумася
У меня три штуки разных марок и оттенков. Более светлыми оттенками окрашиваю брови, более тёмными - ресницы.
Развожу хну теплой водой, капая по несколько капелек, доводя до консистенции сметаны.
Наношу смесь зубочисткой.
По результатам - срок использования лет 5 приблизительно, брови фиксирую прозрачным гелем, тушь больше не покупаю.
Наношу смесь зубочисткой.
Кумася• 28 октября 2023
Ответ для_amarantik
Наношу смесь зубочисткой.
Дякую за ваш досвід!
Госпожа Белладонна• 28 октября 2023
Ответ для_amarantik
Наношу смесь зубочисткой.
Як часто Ви фарбуєте брови хною? Дякую за відповідь 🙌
_amarantik• 28 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Раз в 2-3 недели.