Третья мировая война вот-вот начнётся. Все должны быть готовы, – цитируют СМИ слова диктатора Северной Кореи Ким Чен Ына
Лидер КНДР подчеркнул, что столкновения на Ближнем Востоке приведут к тому, что военные действия могут распространиться и на другие регионы мира.
Также экс-советник Пентагона Макгрегор заявил, что Турция может вступить в палестино-израильскую войну на стороне ХАМАС.
По данным Макгрегора, Эрдоган подготовил почву для возможного военного вмешательства Турции в израильский региональный конфликт. Он предупреждает израильтян и США, что будет полномасштабная война.
Люсильда.ua• 28 октября 2023
Ответ дляСоната любви
было бы неплохо, если бы вы создали тему с фото и видео.
С какой целью? Я должна кому-то что-то доказать. Пишите мне в личку - вышлю Вам, если очень интересно. Для меня - это боль.И война ещё не окончена.
Клементина• 28 октября 2023
Ответ дляKateSavch
Прийшли, просто так потусовалися, і пішли. Ага.
Надо ви знецінюєте нашу боротьсу? От нащо?
Вони ж не просто так пішли від нєфіг дєлать. А тому що стикнулися з нашим сильним опором і не досягли тої мети, яку перед собою ставили. Якби не наш опір - вони б не пішли.
Знецінювати боротьбу, це казати, що наша армія воює з якимись чмобіками дурненькими.
А саме так здавалося, коли вони з під Києва пішли. Ха! - так просто злякались і поїхали.
Що ж зараз ніхто не лякається? А в нас контрнаступ...
Бо ворог дуже сильний і він не рахує людей.
Загинуло 100 тисяч русні, надійшле 100 тисяч нових. І під Києв могли пригнати.
Але швидко в них взяти Київ не вийшло, мабуть, апетити зменшились
А потім мали бути переговори, перед ними вони і відійшли.
Ответ дляСоната любви
пошли, потому что был переговорный процесс, то есть договорняк.
Что им мешало вернуться? Ведь ’доворорняк’ не получился в итоге. Они могли ровно так же взять и вернуться через пару месяцев с подкреплением.
Но они этого не сделали. А значит дело не в каком-то мифическом договорняке, а в том что они столкнулись с сильным отпором и поняли что не смогут достигнуть своих целей под Киевом вообще никак.
А сказки про ’договорняк’ придумали для своего народа, чтоб сильно не возмущась провалом под Киевом
Ответ дляПиона
Не просто направляти гроші, а розстрілювати усіх зрадників і корупціонерів. А тих хто закуповує яйця по 17 гривень не на іншу посаду відправляти, а садити і конфіскувати усе майно, в Україні та за кордоном. Воєнкомів, які раптом перетворилися на мільонерів, теж саджати і конфісковане майно відправляти грошима на фронт.
Хіба тільки цих? А водіїв які не пускають військових у транспорт? Та їм подібних. По моєму люди не просто розслабилися. Вони забули якою ціною живуть нормальне життя.
Клементина• 28 октября 2023
Ответ дляKateSavch
З яким сильним опором?
ТРО з голими руками.
Сильний опір, це наш контрнаступ! Багато відвоювали за літо?
ТРО з голими руками.
Ответ дляlilu1990
Більшість нормальних. Які цінують і підтримують наших військових. Немає сенсу обговорювати якість окремі випадки. Тема про третю світову взагалі то. Давайте не відволікатися .
Натали-2011• 28 октября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
А из Харьковской области они почему ушли? Тоже не начинали? Из Херсона по какой причине?
Не ушли, а тікали на вєліках)))
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну да, ну да... Я - найголовніша матрьошка
. Чи то я не знаю подробиць, хто в мій дім заходив, що в селі творив і як і коли пішов?! Я за подіями слідкувала кожен день. А ні як Ви - з новин і від пана Арестовича.
Ви може і свідок. Але ж залежить від того як сприймати події.
Ви це вважаєте просто якимсь ’відходом добрай волі’. А по факту вони пішли бо вперлися в сильний опір і зрозуміли що їм тут ловити нічого. Просто так русня нізащо б не пішла від столиці. Це виключно завдяки діям нашої оборони.
Ответ дляKateSavch
У них були би тут логістичні проблеми. Думаю це стало вирішальним фактором
Клементина• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Те ж такої думки.
Вони збавили апетити, готувались до переговорів, змінили плани і вірішили не робити під Києвом бойню, а підти.
Розраховували на переговори.
Ответ дляКлементина
З яким сильним опором?
ТРО з голими руками.
Якщо опору не було, чому тоді в Києві їх не було? Повинні ж були з вітерком бути там.
І до речі Київ врятувати Суми та Чернигів, так як орки не могли залишити таке в тилу, плюс опір, обрізання логістики, а не пішли самі.
Треба ж так знецінити все те. Можливо краще б кинули все те, ніж зараз таке слухати.
Соната любви• 28 октября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
здесь из Херсона есть девочки, они рассказывали, что лично знают.
но они же не святой марафон.
про Харьковскую обл, аммиакопровод.
ну и видео есть наших военных, когда они заходили и в лесопосадках была брошена техника, танки.
они еще удивлялись, сколько брошенной техники и те даже и не пытались отстреливаться.
то есть, еще до захода наших, бросили технику и сбежали.
мое мнение такое.
был приказ отвода
основная масса отходила.
остальных оставили для боя.
вот те, кто не получил приказ отходить, они и бросались в бой.
то есть, для отвода одних, других кидали в бой.
поэтому и были ожесточенные бои, сожженная их техника, их трупы, пленные.
но они же не святой марафон.
про Харьковскую обл, аммиакопровод.
мое мнение такое.
был приказ отвода
основная масса отходила.
остальных оставили для боя.
Ответ дляNasta9019
Бо вони САМІ були не готові психологічно. Реально думали що їх тут зустрінуть з квітами. Потім уже мобілізувались і взяли себе в руки. Зараз їхня підготовка ще більше виросла. Треба про це в марафонах говорити.
Клементина• 29 октября 2023
Ответ дляNasta9019
Тоді чому ж зараз контрнаступ нічого не дав?
Чи це не сильний опір? Тоді був сильніше? У нас тоді і техніки ще стільки не було
Соната любви• 29 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
для истории, а не для доказательств.
Ответ дляКлементина
В нас близькі друзі з тих міст.
Теж казали : вони танки позакопували по самі дула, якісь доти наробили.
А потім ні з того ні з усього : все кинули і пішли.
Тобто, не відходили з боями. А просто зібрались і поїхали. І ніхто по них в дорозі не стріляв. Не було у наших такого наказу!
Ну слухайте. Бувають різні бойові перемоги над ворогом. Буває як на харківщині - що зненацька русню погнали і вони бігли тапки тіряли.
А буває так що ворог впирається в тупік, в сильну оборону і розуміє що нема що ловити і приймає рішення піти. Це теж бойова перемога по суті. Не треба це знецінювати. Не треба виставляти ніби вони просто так взяли самі по собі пішли, а наші зусилля взагалі ні при чому.
Ответ дляПиона
А що третя світова? Почнеться заміс на близькому сході - наплив біженців в Європу, відволікання уваги від України. Європа слабка. Одна надія на Польщу, як я вже писала не раз. Можливо територіальні втрати для нас