Не будь КакСвета• 28 октября 2023
Если мужчина любит он будет доводить свою женщину?
Если мужчина дорожит и любит он будет беречь душевный покой своей женщины ? Или будет на ней скрывать своё плохое настроение ? Или одно с другим не связано ?
Дама-мадама• 28 октября 2023
Прочитала и вспомнились свои прошлые отношения. Не любит он, он любит себя. Дальше только хуже будет
Дружная семейка• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
чоловік і жінка мають виходити заміж цнотливими і не зраджувати ніколи. Один партнер на усе життя. Інакше ніяк
ви троль?
Обстановщица• 28 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Если он психопат, то может доводить даже любимую женщину
психопаты априори никого не любят
Обстановщица• 28 октября 2023
нет, автор, любящий будет заботиться, в том числе и о душевном спокойствии
Дружная семейка• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
нормальні сімейні традиції - троль?
Деградація суспільства пройшла успішно
Ви у казочці живете? Рожеві поні скоро будуть?
Тріль підпільний• 28 октября 2023
Ответ дляОбстановщица
психопаты априори никого не любят
Неправда
Хи хи, ну ну• 28 октября 2023
Кохання це не знущання!
Коли принижувати і знущатися, то це морально подавляє. Де в цьому випадку кохання? Любить знущатися і принижувати - так!
Тріль підпільний• 28 октября 2023
Ответ дляОбстановщица
У моего бывшего мужа, например, есть признаки психопатии. Но свою нынешнюю женщину он очень любит
Обстановщица• 28 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
до поры до времени, актеры они еще те
Дружная семейка• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
тоді нашо ускладнювати. Хай жінки виставляють цінник і пробіг, а чоловіки купують?
Ше раз наголошую, жінка і чоловік мають виходити заміж цнотливими і до смерті!
Який цінник? За який пробіг?
Ви занадто серйозно ставитесь до цнотливості та сексу загалом.
Тріль підпільний• 28 октября 2023
Ответ дляОбстановщица
до поры до времени, актеры они еще те
Ничего подобного. Он ее действительно очень любит. Я и сама психопатка. И никакого актерства во мне нет
Дружная семейка• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
нуну. То чому ви носитесь з сексом як з чимось неймовірним.
А я десь про це казала? Це Ви собі додумали. Якраз Ви, коли говорите про цнотливість, то бачите у сексі огогого шо, щось неймовірне. І квіточку свою треба берегти
Секс — Це природній процес у житті людини от і все.
Обстановщица• 28 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
были бы вы психопаткой, не верили бы, что они могут любить)
Ответ дляДружная семейка
ні. Природній це займатись сексом лише для зачаття дітей
Дружная семейка• 28 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
нуну. удачі
У Вас скільки дітей?