Ліньки гуглить• 28 октября 2023
Хто розбирається в Італії?) Болонья-сан Марино-Рим
Що скажете про маршрут? Юра латаємо у Болонью в середу, окладом весь день, беремо авто -їдемо в сан Марино на один день, звідти на Рим. Третій день в Римі. Четвертий день втрат додому.
Дуже стисло, активно.
Чи можна в Італії взяти авто в болоньі, а віддати в Римі?
Ось ось візьму білети
Дуже стисло, активно.
Ось ось візьму білети
Чучало яблуні• 28 октября 2023
Дуже мало днів і відстань до Риму майже 400 км. Я б прокрутилась на місці +-, Болонья - Флоренція - Сан Марино - Венеція. Якось так.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
А чим ви їдете до Італії?
Варшава -Болонья ( літак) потім плануємо авто взяти на 2-3 дні напрокат
Кашпо• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Я дивилася тури то у багатьох маршрут вистроєний такий : Болонья- Флоренція-Піза, Рим, Сан марино, Венеція. Мені здається що цілий день на сан марино це багато, краще його відвідати проїздом. У вас зворотній літак звідки?
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
Дивлюся приблизно такий маршрут. Плюс можна день добавити
Кашпо• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У вас фактично 2 дні, це тільки подивитися Рим, і Флоренцію або сан марино.
Кашпо• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
До речі невдалий час вильоту. Немає квитків з ранім вилітом і пізднім відльотом?
Чучало яблуні• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
В Сан - Маріно можна провести цілий день, залежить від цілі. Якщо це екскурсія з дегустацією вин, обід в кафешці і огляд замку. Якщо просто пробігтись, то і три години вистачить. Сан - Маріно, Флоренція, Венеція, приблизно на +- одній відстані від Болоньї, тільки по різні боки)) Тому тут залежить від приоритетів. Що бажаєте більше подивитись. Рим я б пов´язала взагалі з тим регіоном і окремою відпусткою. Там і Неаполь поруч, і Везувій і Помпеї і Сорренто, можна на паромі зганяти на Іск´ю))
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
Ні, це дуже вдалий час для мене. Бо у мене один тільки вихідний пʼятниця. Тому маємо що маємо. І назад вернутися ще потрібно з Польщі в Україну (((
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
У Венеції я вже була)
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
І там вам правильно вище пишуть про час вильоту, дуже невдалий.
Для мене іншого варіанту немає. Три дні такий маршрут шукала
Чучало яблуні• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Тоді якщо так і прямий рейс в Рим, то летіть тільки туди і посвятіть йому всі дні.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ми недавно були два дні в Римі, гарно там, і треба більше часу.
Дякую. Фото прекрасні, але я Рим не дуже хочу/ хочу у Ватикан більше
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Я хочу в сан Марино і Ватикан. Два пріоритети. Думаю день туди, і день туди. Рим не цікавить - я вже там була
Кашпо• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну тоді робіть як ви запланували, 1 день на Рим, 2й день Сан марино і Больнья. А чи треба вам авто в такому разі?
Чучало яблуні• 28 октября 2023
Ясно, трошки заплутали спочатку, бо пріоритет на Рим стояв. Якщо пріоритети саме такі, нащо питаєте? Летіть туди, куди хочеться))
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
От не знаю(()
Поки думаю, дякую велике що допомагаєте.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Хочеться підтримки 🙃
Кашпо• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
От не знаю(()
Я теж у середу їду в Італію у Венецію, Верону, Мілан))
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
Венеція взагалі не зайшла, а Мілан прекрасний 😍😍😍
Докладальниця• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У Венеції я вже була)
Раджу витратити 3 дні на Рим, бо будете мотатися не відпочинете і не відчуєте. Буда в Римі, Сан Марино. Сан Марино малесеньке, нам з шопінгом і дмгустаці´ю вин 3-4години вистачило.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляДокладальниця
Я була в Римі, у мене в пріоритеті Ватикан
Кашпо• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Я була в Венеції і в Мілані, і мені хочеться знову пройтися по тим вуличкам, відчути те життя, і дуже треба перезавантажитися.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляКашпо
Клас, дуже рада за вас❤️
Докладальниця• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Ватикан для мене це і є Рим)) Я їх не розділяю, мінімум день на Ватикан, ми були там не раз, найсильніше місце у світі для мене.
Ліньки гуглить
• 28 октября 2023
Ответ дляДокладальниця
Дякую. Хочу тільки Ватикан побачити 🙏🙏🙏
Залатавая• 28 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
А мне Венеция понравилась за год была 5 раз, Милан тоже понравился