Дона Ко Ко• 29 октября 2023
Чим вивести жовті плями від поту?
На білих футболках під пахвами жовті плями як виводити? Поясніть для чайників, будь ласка. Бо наприклад, якщо я просто читаю "нашатирним спиртом" - то мені все одно незрозуміло, треба розписати: намастити на 5 хв, потім замочити у воді на годину, потім прати. Або "кисневим порошком". Яким? Фірма? Зараз на всіх кисневий, а чи кисневий насправді?
Буду вдячна за допомогу.
Майструю крила• 29 октября 2023
Хоспаде, та купите тут в продавалке кило перкарбоната и замочите футболки в нём.
Барвіночка• 29 октября 2023
Я наношу доместос на пляму, трохи тру, потім змиваю і в машинку.
Але будьте об кожні, щоб не було інших кольорів.
Смурфик• 29 октября 2023
Поки витратите гроші на засоби доя виведення і не факт що відперете, логічніше купити нову футболку і якісний дезодорант
Дона Ко Ко
• 29 октября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Вже150 пазів писала - порошок для білої білизни Denkmit.
Люблю ці фірму, але це вишита футболка, тобто не однотон
12 галюцинаций• 29 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Яка різниця?
ПрипоРошенная• 29 октября 2023
я брызкаю доместосом
оставляю на 10 мин
но это только на чисто белые футболки!
помогает лучше любых лайфхаков
оставляю на 10 мин
но это только на чисто белые футболки!
помогает лучше любых лайфхаков
Дона Ко Ко
• 29 октября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Яка різниця?
Думала, якщо порошок для білого, то вишивку відбілить. Ні? Чи ви маєие на увазі нанести локально?
12 галюцинаций• 29 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ви ж в будь-якому випадку будете прати білу футболку засобом для прання білого. Чому має відбілити, це ж не хлорка.
Шмоточницаца• 29 октября 2023
Якщо повністю біла - Доместос білий, залишаю хвилин на 10-15, потім перу і тричі полоскаю.
Кисневий порошок, але в мене не до кінця плями виводить, особливо ті, що застарілі. Але % на 80-85 справляється точно!
Якщо плям немає, ну там один раз одягнута, і зовсім легке помітне носіння, то перед пранням намилюю милом для білих речей, залишаю або хоча б на годину, або звечора це роблю.
Шмоточницаца• 29 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
вишивка і під руками є?
Я писала вище пост про лакальність нанесення, т.б. тільки пахви, не замочування всієї речі.
Дона Ко Ко
• 29 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
вишивка і під руками є?
Тепер зрозуміла, дякую.
Надежда наш компас• 29 октября 2023
Ответ для12 галюцинаций
підкажіть будь ласка, він має запах? Шукаю щось нейтральне. Не для жовтих плям, а просто гарно щоб прало біле.
12 галюцинаций• 29 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Так, має запах.
mama zefirki• 29 октября 2023
Користуюсь ось цим засобом. Дуже подобається. Якщо плями вже застарілі, то треба потримати довше. Або користуватись кілька разів підряд перед пранням.
ТочноБудет• 01 ноября 2023
Ответ дляmama zefirki
Підтверджую! Нічого краще не зустрічала. Тканину не псує, запах нейтральний, чудово працює