БеллаДонна• 29 октября 2023

6 Роддом на Запорожца, Киев, подписать обменную карту

Девочки, кто недавно рожал, подскажите, пожалуйста, какие условия чтоб подписать обменную карту и нужно ли вообще? На каком сроке?
Сколько платить взнос, куда обращаться? Проживаю в этом районе, но впо, без киевской прописки.
Если не подписывать обменку, то по скорой при родах привезут с этот же роддом?
Вумна вутка• 29 октября 2023
Какой срок? На учете стоите где?

tarveldy• 29 октября 2023
Рік тому, на 34-36 тижні приїзжаєте з обмінкою і підписуєте, ніяких внесків не було, чудовий комфортний , ніяких ліків не купувала по списку тільки особисті речі для мами і дитини, епідуралка теж безкоштовно
tarveldy• 29 октября 2023
З сімейним якщо є декларація то все безкоштовно, якщо ні то оплата в касу
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Какой срок? На учете стоите где?
Сейчас 35 недель, на учете в ЖК в своем районе, в поликлинике, а это как то влияет ?
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Да декларация есть , спасибо !
Посчитала тут что платили пару лет назад взнос 3500 грн, подумала что как то дорого …
tarveldy• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Да декларация есть , спасибо !
Єдине що не дуже, то харчування для мами, а якщо дитинці треба буде суміш то навіть її принесли безкоштовно , чудові лікарі медсестри , якщо не буде обстрілів то будете в новому родзалі і нових палатах, мені так не пощастило, але всеодно все було супер , ні з ким не домовлялась , в пологовий приїхали машиною , чоловік весь час був поруч
tarveldy• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Позвоніть спитайте коли в них відкритий день , там вам все покажуть і розкажуть
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляtarveldy
А після пологів ви платили комусь ? Які зараз тарифи , хоч приблизно зорієнтуватися ?
Не пириживай• 29 октября 2023
Якщо не підписана обмінка, то навряд чи відвезуть в 6.
Ви с 36 повинні підписати обмінку.

автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Ви с 36 повинні підписати обмінку.
Чому? Якщо він найближчий і в моєму районі …
Думаєте швидка повезе на Подол чи борщагівку ?
Чи 6й якийсь особливий ?
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Чи 6й якийсь особливий ?
Так, повезти можуть не в 6.
Чому ви не хочете підписати обмінку?
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Так, повезти можуть не в 6.
Чому ви не хочете підписати обмінку?
Хто вам сказав що я не хочу підписати !?
Якби не хотіла, то і не створювала б тему ))
Якщо цікавлюсь, значить планую підписувати, тому хочу врахувати всі нюанси…
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Так, повезти можуть не в 6.
Чому ви не хочете підписати обмінку?
А де логіка що можуть відвести не в 6й ?
Якщо по району зазвичай орієнтуються .
Чому ви так думаєте? От цікаво просто
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ну так підписуйте. До чого тобі питання, куди повезуть, якщо не підпишу?
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Ну щоб йти підписувати, хотіла уточнити , як мінімум, скільки це коштує і які умови! Так понятно ?
Якщо 3500 грн, як в одній темі читала, то мене таке не влаштовує, або ж хоча б гроші взяти із собою щоб знати яку суму.
Не хочеться там на місці відчувати трохи не комфортно .
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Якщо по району зазвичай орієнтуються .
Чому ви так думаєте? От цікаво просто
Такий протокол
Прописки у вас не має, тому повезуть в обласний або в діжурний.
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Якщо вам не цікава тема - можете не відповідати, а я якщо запитала і цікавлюсь - значить мені важливо . Чому ви как категорично реагуєте ?
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Так поїдьте спочатку дізнайтесь, а потім підписуйте
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Дякую за пораду! Обовʼязково скористаюся

Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Бо я не розумію такої тупості, не можете забезпечити дитину елементарним - підписати обмінку
Думаєте як народити в 6 і не підписуючи обмінку
сладкий_ноябрь• 29 октября 2023
Підписати потрібно обовʼязково.
Я там народжувала, але не памʼятаю скільки це коштувало.
Якщо не підпишете, то по скорій відвезуть в діжурний. Маю надію, що у вас з обманкою все ок, бо народжувати в обсервації це те ще задоволення.
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
А за таку образу- бан вам !⛔️
Не забувайте що війна в країні і нажаль, не всі мають можливість жити як хочеться!
Якщо ви не відчули того на своїй шкурі, то вам дуже повезло і можна було б вам позаздрити, але ще все попереду, клята війна нікого не залишить в стороні, нуууу якщо ви не із тих хто виїхали і живуть в іншій країні на холяву за чужий рахунок!
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Підписати потрібно обовʼязково.
Дякую, зрозуміло
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Ви пані мабуть не дуже розумна якщо веде себе так і в такому тоні висловлюєтесь , не вам судити як мені забезпечувати дитину і чи можу я це зробити!
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
А за таку образу- бан вам !⛔️
Тому вирішили народити в війну?
Ну ви ж розумієте, що якщо на дитину не має 3500, щоб народити в роддомі, то витрати щомісячні будуть набагато більші, ніж 3500.
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Так, це робити вам. Тому мені не зрозуміло навіщо народжувати, якщо ви не можете забезпечити елементарним
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Тому вирішили народити в війну?
Не ваше діло коли я вирішила народити, а дитина це велике щастя, особливо коли чекаєш на його роками , а Бог дає коли його воля !
Ви мабуть із тих хто не любить дітей чи не знає такої проблеми, ну да ладно , тоді говорити з вами ні про що
автор БеллаДонна • 29 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
🙄яке дурне !
Не пириживай• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Удалено администрацией...
tarveldy• 29 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Нікому і нічого, планувала віддячити лікарці, але не знайшла її