Танцепесенная• 29 октября 2023
Мікро Сукуленти
В який мережі супермаркетів в Києві продаються? Чи тільки Епіцентр і без варіантів? Шось таке маленьке дивне треба 😅 дяка за рекомендацію!
котопёс• 29 октября 2023
В ботанічному саду Фоміна на вихідник коллекціонери продають цікавинки. Рекомендую навідатись до них. Заодно і проконсультують по забаганкам і догляду.
Несу пургу• 29 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
В Сырецком дендропарке видела, но в прошлом году. Там много их было.
Сегодня была, малый выбор, все на улице, хилое и ничего редкого. Эпицентр больше предлагает