MeyBy• 29 октября 2023

Чия темка, чий диванчик на кухні?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3366764-6
Як що впізнаєте свій диванчик, поділіться будь ласка, де замовляли.
І які габарити у нього?
Оно само купилось• 29 октября 2023
ну тепер я теж хочу такий) як раз невеличкий. буду теж чекати відповідь)

Їжак в панчохах• 29 октября 2023
Диванчик супер!
Зоряний Шлях• 29 октября 2023
Ось який знайшла . Габаритні розміри, см: 135*70*95. Він?
Пасти Ла• 29 октября 2023
В тій темі автор писала, що диванчик 1,20
Оно само купилось• 29 октября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
схожий дуже як на фото
Оно само купилось• 29 октября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
але знято з виробництва 😒
Поддакиваю иногДА• 29 октября 2023
темка не моя, але я колись дивилася на такі диванчики до війни, робили у нас в Києві їх під замовлення, тож габарити Ви могли обрати такі, які для Вас зручні
Свідок Перемоги• 29 октября 2023
В ІКЕА бачила щось подібне
Свідок Перемоги• 29 октября 2023
Божечки, низкий уклін за нік присвоєний Маю надію, що якнайшвидше збудеться

автор MeyBy • 29 октября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Нажаль не знайшли виробника, щоб зробили за нашими габаритами. В нас кухня невеличка, тому треба вузенький і не дуже глибокий.
автор MeyBy • 29 октября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Дуже схожий. Але нам треба по габаритам трошки менший. І цей знятий з виробництва
автор MeyBy • 29 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Так. Нам як раз такий і треба
nubrey• 29 октября 2023
Щось такого типу шукали теж.. варіант з назвою Соната, дуже схожий на , який шукаєте. https://roomdepot.in.ua/ua/obedennaya-mebel/kukhon...
Єдине , ту модель, яку вибрали тільки 2 варіанти розміру. Є ще інша модель там, яку можна різний розмір робити але без билець