Тётя Хрюша• 09 июля 2023

У вас красивая кухня? Покажите кусочек?))

Я обожаю свою кухню, сидеть утром или вечером и чай пить)) когда уже чистенько и убрано за целый день🤗
Сегодня борщ, компот, пирог делала…
Сейчас чистота и красота. Наверное самое любимое место у меня в доме))
А у вас?
Результат:
вже голосів: 532
145 (27.26%) Нет, только готовлю там
134 (25.19%) Большую часть, люблю
103 (19.36%) Обожаю
91 (17.11%) Тыц
59 (11.09%) Приходится
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую. Так. За моїм проектом. Я розробила, вони зібрали. Це було до війни ще, в Білій Церкві замовляла, на Киів привезли. Але нажаль контактів не зберіглося..
Не Альма-меблі?

неДоПриличий• 10 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Хто поставив на мою фотку смайл «рукалицо» прокоментуйте , будь ласка, 😂 зацікавили
Ладно дизлайк чи какашку, а рукалице до чого))
Теж зауважила це і не зрозуміла. Гарна кухня.
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
То мабуть ті, яким білі кухні, то як операційна)))
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Обеденная зона
Чудова ваза на столі!
Барабасиха• 10 июля 2023
Такое ощущение, что кухнями пару человек пользуются. Остальные как не жилые.
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Місяць назад встановили, хазяйнує поки чоловік) я за кордоном і з меблярами співпрацювала онлайн, вийшло гарно) на вихідних вже буду вдома і нарешті покористуюся)))
Мийка не зручно розташована...
Фенте Фря• 10 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Не Альма-меблі?
Схоже на Комфорт меблі
Автопортрет нурофена• 10 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Це у вас гриль? Коасна штука? Маємо намір купити
Духовка і мікрохвильовка. Гриль в ній є, але я не користуюсь, не хочу мити.
ТочноБудет• 10 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Всего пара наших, нашим нечем хвастаться.
А які «наші»?

Автопортрет нурофена• 10 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Розкажіть про витяжку. Плюси/мінуси
Витяжка Еліка, італійська, потужна. Я нею задоволена. Але зараз мамі купили вже більш сучасну,яка вмикається і вимикається просто рукою провести треба, ніяких нажимань.
Я майже нічого не жарю, на фото не видно, але кухня зонована, там є жила зона. В мене всього дві комфорки. Переважно готую в духовці, або взагалі не готую.
ОдинРазНадетое• 10 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
фото
Бляяяя и даже кран... неее, это перебор. Сочетать белое с белым....такое...
ОдинРазНадетое• 10 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
А хочете прикол? Вона коштує пів мільйона гривень без техніки, оце я лохиня 😂😂😂 столовку зробила
Безвкусица часто бывает дорогой.
неДоПриличий• 10 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я побачила тільки одну закордоном. Всі інші в Україні.
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
З чого ви це взяли?
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Безвкусица часто бывает дорогой.
Покажіть вашу кухню
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А мама як готує? Борщ зварити і рибу пожарити така витяжка впорається? Я теж не багато готую, точніше на плиті не довго щось вариться (каша, спагетті, легкі швидкі супи), але буває і борщ, і каклєтки))
Yuliya-23• 10 июля 2023
Покажу і я шматочок кухні,вибачте без кота ніяк
Автопортрет нурофена• 10 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Впорається) я теж інколи готую борщ і котлетки)))
Автопортрет нурофена• 10 июля 2023
Ответ дляYuliya-23
Ох ці коти) коли шерсть замість приправи

ОдинРазНадетое• 10 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Покажіть вашу кухню
Я далеко от нее.
Yuliya-23• 10 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я столову зону можу показати.
яка краса
Просто Фіфа• 10 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Всі такі красиві кухні показують. Це що тільки в мене кухня 15+ років?
Вилизано бувє рідко, зараз так.
Але обовязково посуд має бути вимитий звечора, здохну, а помию. Бо вранці заходить на засрачену кухню, то в мене немає настрою на весь день
Вот ненадо наговаривать, классная у вас кухня,
Yuliya-23• 10 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ну без цього нажаль ніяк.
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляYuliya-23
Нахабна куняча морда)))
Yuliya-23• 10 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Нахабна куняча морда)))
дякую, я йому передам, він любить компліменти )
Из Кукуева я• 10 июля 2023
Ответ дляYuliya-23
Наша, до речі, теж любить кухню. Як щось готуємо, то вона контролює! Тільки жопонька на стільчику не вміщається)))
Пешеходик• 10 июля 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Потом будете очень скучать по игрушками под ногами
Я никогда не скучала.... Наоборот радуюсь каждый день что игрушек нет уже
автор Тётя Хрюша • 10 июля 2023
Ответ дляSaha_ovs
можно полностью кухню увидеть?
З мене такий собі фотограф, разом усе не виходить захватити)
Не пириживай• 10 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Заздрю чистоті і красі, у мене в неділю ввечері завжди самий трешак
Хоть одна реальная, а тот как из мавзолея....
Автопортрет нурофена• 10 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Прикольна