Сама собі лікар• 29 октября 2023
Як продати квартиру? Київ
Розкажіть як продати квартиру? На яких сайтах розмістити оголошення? Або ще як рекламувати?
Агенства поки не розглядаються, щоби покупець не платив комісію.
Ні за холодну воду• 29 октября 2023
Олх, только на объяве напишите свой номер, а то будет ещё пару лет ваша квартира гулять по агенствам
Miss Lisi4ka• 29 октября 2023
Разместите на ОЛХ и на всех бесплатных площадках о недвижимости и готовьтесь, что 99% звонков будет от риелторов. С ними тоже можно работать, только не давайте им эксклюзив как бы не давили, это выгодно им, но не вам. Ленивый покупатель найдет вас через риелтора, а активный напрямую. Удачи!)
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Дякую! Ріелтори вже просять ексклюзив. Мені вистачило розуму відмовитись. Якесь агенство запропонувало продати за вище ціну, а мені дати скільки я хочу. Відчуваю, що тут є теж щось шахрайське, тож я відмовилась з ними співпрацювати.
Репетиторша• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Якщо вони пропонують ціну вище, значить можливо ви невірно оцінили свою нерухомість. Можете поставити трохи вище, а далі вже буде видно, якщо швидше продати, то скинете.
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Можливо й таке
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Є 10 тисяч, продайте мені!!!!!
Я думаю, що в Києві таких цін немає
Марс атакует• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я думаю, що в Києві таких цін немає
Так, нажаль! А дуже хотілося б!!!!
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Без ексклюзива квартира продається по остаточному принципу. Спочатку парять ексклюзиви і часто інше не показують (якщо таких вистачає). Якщо квартира не ексклюзив і дорого її не активно рекламують. Бо на неї не будуть клювати. Але іноді попадаються не профі і класна квартира ексклюзив, а ріелтор забив бо у нього депресія. А час іде.
АдеКВАтная• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я думаю, що в Києві таких цін немає
Що продаєте й скільки хочете?
olena_shch• 29 октября 2023
Олх не безкоштовний))). І бажано заплатити за топ. Воно того варте. Інші сайти можна не додавати, вони сьогодні не працюють.
Miss Lisi4ka• 29 октября 2023
Ответ дляolena_shch
Это все работало бы, будь риелтор один единственный в мире) А их как грязи + можно подумать клиент купит то, что ему великодушно захочет показать риелтор))
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляolena_shch
Дякую. А домриа, риелтор не популярні?
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Якщо ріелтор задовільнить попит покупця своїми і партнерскими ексклюзивами то так.
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Це все працює).
АдеКВАтная• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Дякую. А домриа, риелтор не популярні?
Я дивлюсь на домріа, дуже зручний пошук
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Дякую. А домриа, риелтор не популярні?
До війни так, сьогодні ні о чем. Якщо є час краще додати . Але основний пошук на олх.
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляolena_shch
Це все працює).
Ріелтори пропонують свої послуги:
- ексклюзив
- по 2% з мене і покупця
- комісія тільки з покупця.
Хто з них вартий уваги?
- ексклюзив
- по 2% з мене і покупця
- комісія тільки з покупця.
Хто з них вартий уваги?
Miss Lisi4ka• 29 октября 2023
Ответ дляolena_shch
Це все працює).
Мой опыт и опыт моих знакомых говорит иначе. А у вас риторика очень похожа на риелтора.
Miss Lisi4ka• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ріелтори пропонують свої послуги:
- ексклюзив
- по 2% з мене і покупця
- комісія тільки з покупця.
Хто з них вартий уваги?
- ексклюзив
- по 2% з мене і покупця
- комісія тільки з покупця.
Хто з них вартий уваги?
Комиссия только с покупателя. Не ведитесь на сказки риелторов)
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Що продаєте й скільки хочете?
Якщо ви мій покупець, то вже би знайшли на ОЛХ))
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
До декретами нач відділу будівельної компанії). Ми багато будували і працювали з ріелторами. І перепродували. Тому це не риторика, це досвід). Узбагойтесь.
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ріелтори пропонують свої послуги:
- ексклюзив
- по 2% з мене і покупця
- комісія тільки з покупця.
Хто з них вартий уваги?
- ексклюзив
- по 2% з мене і покупця
- комісія тільки з покупця.
Хто з них вартий уваги?
Якщо ви хочете займатись продажем самостійно то вам не має за що платити.
АдеКВАтная• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я на ОЛХ не дивлюсь, може дарма, але маю упереджене ставлення до цього сайту
Miss Lisi4ka• 29 октября 2023
Ответ дляolena_shch
У меня тоже опыт))
Сама собі лікар
• 29 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Я продаю 1к в Голосіївському районі, новобудова
olena_shch• 29 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Дуже важко там шукати. Але будинок своєї мрії я знайшла саме там).
Кашпо• 29 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
На 1 этаже?