Бегущаяпо• 10 декабря 2025
Сина забрало ТЦК
Телефон в нього забрали. Сконтактував адвокат нібито, вимагають 8т за те щоб вранці вийшов. Або вночі проходить ВЛК і вранці в штурмову відправляють.
Це реально так зараз працює, ні учебки, нічого?
Я не в теме• 11 декабря 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Кидают через 14 дней.Хватит врать!!
Нет такого! Врёте вы
Бідося• 11 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
як Ви праві! родичка моя - косметолог дуже фаховий - обслуговує тіток з мерії одного міста, які трохи балакучіші, ніж треба. Так вони розказують, що новобудови під їхнім містом скуповані ще із самого початку війни саме цією нацією
Удалено администрацией...
Пишу каліграфічно• 11 декабря 2025
Ответ дляПупуговка
Удерживают как животных
Боже, до чего дошла эта страна!
Причому в підвалах поліклінік, куди ми вдень ходимо шмарклі лікувати та бабці під дверима сваряться.... цинізм
Тундиринда• 11 декабря 2025
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Ви маєте на увазі, що насильно всіх повернуть з єуроп?
Бідося• 11 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Эх, чистят интернет от инфы интересной.
Наверное не зря полоумное зеленое хотят интернет и связь беспроводную сделать недоступной по цене для украинцев
Видна міленіалка• 11 декабря 2025
Ответ дляБідося
я в этом и уверена, хуйло такой же исполнитель.
Посмотрим скоро на меноры в центрах наших городов
Адміни, знімайте анонімів, пора попрацювати, а не розводити на форумі балаган кацапських ботів. Вже дійшло до того, що хуйло жертва, а не агресор. Обнагліла ботня.
Синди Кроуфорд• 11 декабря 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Для того чтобы оккупировать всю страну?
Не смешите! Не хватит
А зачем им всю окупировать? Они успешно ее разрушают ракетами и шахедами. Со светом уже сидим 7 часов день, а 17 без света. Пару раз ударят и 1 час в день будет свет. Разрушенных городов мало вам? Экономика в жопе. А мы все тешим себя, что еще не окупировали
Марс атакует• 11 декабря 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
У меня подруга так считает. Раз Киев за 3 дня не взяли, значит это перемога
Ошеламиссимо• 11 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
побійтеся Бога! по подвір´ям міста (Київ.обл) іздять поліцейські машини, з яких виходять тцкуни-людолови з автоматами!
В Бога не вірую) Вірю тільки в ЗСУ
П/С Не хвилюйтесь так, хлопчика завтра відпустять або вже і сьогодні з підвалу поліклініки))) гроші ж віддали.
Чекаємо за розвитком подій.
Бегущаяпо
• 11 декабря 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Цікаво, а без аноніма ви будете писати у своїй темі?
Навіщо? Адміни бачать мій нік, він старий і знаний тут, саме тому тема жива, думаю, попри скарги.
Бегущаяпо
• 11 декабря 2025
З півгодини тому зателефонував адвокат, сказав що до 22гої сина мають випустити. Не на 100%, але дуже ххочеться вірити що це правда.
Бегущаяпо
• 11 декабря 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Я не зрозуміла яка поліклініка, чи звичайна, чи якась спеціалізована для війскових.. якщо звичана - хіба нереально звідти втекти під час ВЛК?
Бегущаяпо
• 11 декабря 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Просто скаржтеся на ті повідомлення.
Адміни, прошу все ж таки зачекати з анонімами хоче б до ночі, відпишуся чи випустять сина.
Ошеламиссимо• 11 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
Саме так, ВЛК проходять в звичайних поліклініках, знаю в яких в Дарницькому районі. Тому і не вірю у вашу тему.
От якщо був в розшуку і привезли в ТЦК, то можеш і по телефону його пройти за 10 хвилин. Це реальні випадки.
Як сина випустять, ви ж не пожалійте, поділіться телефоном адвоката з іншими)
Пишу каліграфічно• 11 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
В моєму районі сидять у звичайній, ночами, поки нема цивільних відвідувачів. Ім виділили поверх, думаю що з нічною охороною. Я ж вже писала вище.
После шести ни-ни• 11 декабря 2025
Ответ дляПупуговка
Удерживают как животных
Боже, до чего дошла эта страна!
Она всегда была такой, всегда. У классиков это и описано.
Анчо Ус• 11 декабря 2025
Ответ дляБідося
А Сталін в 39 Фінляндію, потім в 45 півєвропи окупував також під керівництвом бідних іудеїв? Так зручно мати на землі таку народність, на яку можна всі на світі гріхи спсати.
Синди Кроуфорд• 11 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
Звичайна поліклініка, 3 тцкашники приводять 1 цивільного і водять по кабінетах без черги. Я в нашій це бачу
Україна наше все• 11 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
Звичайна поліклініка, наприклад на Мостицькій, а під нею підвал. Ми багато чого не знаємо... Комусь і знати не хочеться, ліпше кричати, що боти. Когось не стосується, бо живуть у світі рожевих поні. Хвилюються тільки ті що мають чоловіка да синів...
Бибер-анонимер• 11 декабря 2025
Ответ дляУкраїна наше все
У нашому місті теж в звичайній поліклініці в підвальному приміщенні ВЛК , їх там так охороняють , що миша не проскочить
Бибер-анонимер• 11 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
Ви знаєте як це має відбуватися? Я вже думала що може най краще везуть в учебку, а звідти втече, а ми вивеземо.
Хз що робити.
Дивлячись куди в учебку привезуть . Знайомого десять днів тому спіймало тцк , 5 днів протримали в тцк на західній Україні , і вже його перевезли в учебку в Харківську область
Техпаспорт на медузу• 11 декабря 2025
Ответ дляМикса6
Удалено администрацией...
Русня, иди в жопу.
Простоваля• 11 декабря 2025
В Одессе много таких случаев каждый день, сейчас резонанс схватили морпеха , который Мариуполь защищал, только пол года из плена, был со все и документами, избили , выкинули из машины еще пишут 4 числа, только сейчас начался розголос.
Техпаспорт на медузу• 11 декабря 2025
Ответ дляПростоваля
Уже зелеботва пишет хрень по типу ’ ачатакова, он сам виноват, и что, что в плену, все равно должен воевать’
МамОмужа• 11 декабря 2025
Ответ дляПупуговка
Сегодня в Киеве
Нам пишуть, що на Юлії Здановської щойно «запакували» хлопця
За словами очевидця, молодик просто йшов вулицею і раптом з автівки вийшли чоловіки в цивільному одязі, «скрутили» його, притисли до іншої автівки і потім заштовхали в свою та поїхали.
Про подібні випадки тут -
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Люди! Вы понимаете масштабы пздца в стране????
Это как - люди в цивильном, в столице, среди белого дня похищают человека и все нормально типа?
Будьте прокляты во все века все ваши поколения, весь ваш род! Все, кто причастны к геноциду украинцев!!!
Про подібні випадки тут -
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Сегодня коллега рассказала историю.Щабрали парня,договорились о выкупе 9 т.у.е.Пришли внесли ,его отправляют в учебу ,кормят завтраками что кто-то должен решить сверху .Отправляют на Сумское направление ,где через 2 мес он остаётся без стопы.Сейчас в госпитале ,лечиться.
И 9 штук ушло и без ноги
Твари блин.
И 9 штук ушло и без ноги
Протру пилюку• 11 декабря 2025
Ответ дляГуляю босоніж
8 тысяч баксов? Капец твари. Когда они уже нажрутся
Вчора переглядала декларації (була потреба по роботі). Трапивсч дядечко з військової адміністрації. Зарплата тисяч 30, а от депозитів на 500 000 у.о. ((долари, євро, гривня). Офіційно в декларації подано. Питання: де людина при зарплаті 30 тис взяла таку суму?
Отак по 8 000 і назбиралось
Бегущаяпо
• 11 декабря 2025
Дівчата, випустили.
Видали повістку, в якій зазначено що має пройти медогляд 24.12. В Резерв+ він не в розшуку, перевіряли ще раз.
В ТЦК відвезла поліція обманом. Зупинили авто, сказали щось у вас оченята п´яні, поїхали з нами на аналіз.
Сину укривати нема чого, сів до них і привезли в ТЦК, з авта виймали вже озброєні. Ось так.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 декабря 2025
Ответ дляАйпишница
Там вже 15 тисяч! Навіть з фронту можна, але такса вища((
Нашему знакомому адвокат обещал за 20 , но тот отказался выбрал служить при том история мутная , адвокату заплатили 3т потом вроде проверка из главных сразу оказался в учебке где то в другом городе и уже надо 20 , денег у него не было брать у друзей отказался короче такое , служит