Карма хамелеона• 29 октября 2023

Дитячі садки закордом.

Хто зараз закордом? Цікаво дізнатися.
Чи дозволяють водити дітей з соплями, легким покашлюванням, залишковим кашлем?
В нас ( нашому садку) заборонено.
Ну і в принципі, ніхто не водить. Більшість дітей на лікарняному по 2-3 тижня.
Як правильно, я не знаю.
Але , якщо в дитини просто соплі 3 тижня, то чому сидіти вдома?
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Якщо в дорослого просто нежить, то ніхто лікарняного не дасть. Чому в садок , тоді не можна водити з легкими ознаками орві?

И_В_офигительных_штанах• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Хто його не дає, той лікарняний? Лікарю не все одно?
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
За гроші звичайно дає.
В рот не ложи• 29 октября 2023
Водять і сопливих, і з кашлем. Навіть якщо звечора ригають, вночі ні, то на ранок ведуть в садок. Потім вся група ригає
Малявка ще та• 29 октября 2023
Вы троль, чи що? Вже тут 100500 разів написали, що за кордоном ведуть до садка і з нежитю, і з кашлем, і з температурою. З блювотою та проносом тільки не можна.
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Ви за Україну? Чи де ви?
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Ні не троль
Раніше мене просто ці теми не цікавили.

В рот не ложи• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ви за Україну? Чи де ви?
Польща
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
У вас є особистий досвід?
Шопингмонстр• 29 октября 2023
Да, все водят в любом состоянии, кроме температуры и рвоты. Ребенок болеет редко.
В Украине запрещали, из болячек не вылазили. 3 дня в саду, 3 недели дома.
Малявка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
У вас є особистий досвід?
Дякувати Богу, немає. Я в Україні. Але тільки сліпий не бачив тут подібних тем за останні півтора роки.
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляШопингмонстр
От я не знаю, як правильно.
Вважаю абсурдом з соплями сидіти вдома.
Але в нас так не можна.
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Мені цікаво , як адаптувалися до нових умов діти.
Чи впливає це на частоту хвороб.
Бо в нас хворих не беруть, але всерівно діти дуже хворіють. Може не в цьому проблема?
Швендяю містами• 29 октября 2023
Можна водити з усім , якщо дитина добре почувається . Тільки, якщо температура висока, то лікар може дати довідку на пару днів
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
І як часто дитина хворіє?
Швендяю містами• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
І як часто дитина хворіє?
Не часто , за майже 2 роки був отит, ларингіт, коксакі і пару разів соплі
Дама с заначкой• 29 октября 2023
Можна і я запитаю, цікаво.
А ви попали в садочок державний, чи в приватний? Скільки платите і яка країна?
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Дякую.
Сподіваюсь , в нас теж колись перестануть боятися соплів.
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Можна і я запитаю, цікаво.
Україна.
Державний.
600 грн.

Шукаю трусики• 29 октября 2023
Германия, водят абсолютно со всем. У подруги ребенок рыгал, ей сказали ето уже когда она в конце пришла забирать, никто не позвонил чтоб раньше забрали. Моя с 39 сидела никакая, куча детей с ужасным кашлем и соплями
мимАпроходила• 29 октября 2023
Так, звісно можна водити дітей з усіма переліченими Вами симптомами, авторе. Й навіть з невеликою температурою, якщо дитина почувається добре
Шукаю трусики• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Дякую.
Ну у нас не боятся и что, 2-3 дня в саду и хорошо если неделю дома, бывает и больше
Колишня муза• 29 октября 2023
Польща, хворих просять не приводити але хвора дитина то з температурою, рвлтою. З кашлем і соплями норм. Садок приватний.
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
В нас з соплями не беруть.
Шукаю трусики• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
В нас з соплями не беруть.
Правильно делают
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляКолишня муза
І як? Ваша дитина часто хворіє?
МояХатаЗкраю• 29 октября 2023
Великобританія. Діти ходять - якщо можуть стояти на ногах. Температура до 38 нормально, при підвищенні температури в садку дадуть панадол. Навіть зі скарлатиною можна відвідувати садок через 24 години від початку прийому антибіотиків. Кашель, нежить не проблема. Не можна відвідувати садок 48 годин після рвоти.
Колишня муза• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
І як? Ваша дитина часто хворіє?
Перший рік хворіла як в Україні приблизно. Другий менше але то тільки жовтень закінчується, побачимо як буде далі. Але я дома по три тижні не тримала , з остаточним завжди вела.
автор Карма хамелеона • 29 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Правильно делают
Ну і який толк?
Виявляється це не діє.
Бо діти всерівно хворіють. Сидять дома по 3 тижня. Виходять на 3 дні, знову соплі і знову дома.
Шукаю трусики• 29 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ну і який толк?
Виявляється це не діє.
Вы когда болеете Вам хочется на работу или полежать дома, попить чай, в тепле и покое? А детей больных в сад, пусть там мучаться. Сопли тоже иногда нормально, а иногда и голова от них болит и самочувствие паршивое. Да и инфекции меньше распространяются.