Карма хамелеона• 29 октября 2023
Дитячі садки закордом.
Хто зараз закордом? Цікаво дізнатися.
Чи дозволяють водити дітей з соплями, легким покашлюванням, залишковим кашлем?
В нас ( нашому садку) заборонено.
Ну і в принципі, ніхто не водить. Більшість дітей на лікарняному по 2-3 тижня.
Як правильно, я не знаю.
Але , якщо в дитини просто соплі 3 тижня, то чому сидіти вдома?
В нас ( нашому садку) заборонено.
Як правильно, я не знаю.
Карма хамелеона
• 30 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Вы когда болеете Вам хочется на работу или полежать дома, попить чай, в тепле и покое? А детей больных в сад, пусть там мучаться. Сопли тоже иногда нормально, а иногда и голова от них болит и самочувствие паршивое. Да и инфекции меньше распространяются.
Коли дитині погано, то звичайно, який садок.
Але це пару днів. Весь інший час дитина скаже, грається і гуляє на вулиці. Так в неї нежить і кашель. Але самопочуття добре. Чому їй не йти в садок?
Менее Более• 30 октября 2023
Есть просьба, чтобы детей не возили, но мало, кто следует. Есть прям просьба, просьба с ротавирусом несколько дней не водить. Но до задницы. Такие сопливые ходят, а кашляют...звздц
ЯяяКакаджамбо• 30 октября 2023
Якщо до 37.5 то тре йти
Зараз на підтверджений ковід 5 днів дома і вперед.
Син мав ускладнення отит після орві. То дали на 2 дні лікарняний. І на 7 днів антибіотик.
І ще, прогулювати не можно. Лише 5 днів без довідки лікаря в рік.
Рожки-да-ножки• 30 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Дякую.
Сподіваюсь , в нас теж колись перестануть боятися соплів.
Так это ваш ребенок кто ему сопли должен вытирать в саду? В Европе будет ходить з соплями засохшими и висящими из калюжи воду пить при воспитателе, воспитатель не бегает за детьми хоть землю ешь. Вас это устраивает , но и болеет ребенок чаще потом дети сидят на балончиках с астмами но им это нормально, вам этого тоже хочется!
Карма хамелеона
• 30 октября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Діти після 3-4 років соплі вміють витерти самі. Землю і нічого подібного, моя дитина їсти не буде. Балончики? Причина астми в іншому, не від соплів.
Карма хамелеона
• 30 октября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Боліють якраз рідше.
Рожки-да-ножки• 30 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ну і який толк?
Виявляється це не діє.
Бо діти всерівно хворіють. Сидять дома по 3 тижня. Виходять на 3 дні, знову соплі і знову дома.
Виявляється це не діє.
Вы понимаете не все так дети болеют моя 3 дня в саду три недели болела были дети которые раз в год болели, поэтому говорить что все болеют одинаково не стоит. Европа пофигист на здоровье, они если в тяжёлом состоянии умереть не дадут, все остальное как повезёт тётке сделали липовую операцию на почках когда она пошла в другую клинику те увидели в почках камни , в ей сказали что удалили, но она им прочуханку сделала за это ей всю нижнюю челюсть керамику бесплатно поставили, при этом на почте операцию сделали разрешали и зашили, немцы во время войны к нам едут зубы лечить так как у них это дорого и не качественно. А вы хотите больного ребёнка водить в сад лижбы с глаз долой, у них у каждого 5 ребёнка уже балончик инголятор и для них это нормально вы тоже этого хотите
Рожки-да-ножки• 30 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Так родители хотят отдохнуть зачем ему тот ребёнок дома нужен
Рожки-да-ножки• 30 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А кто ей кашель и нос в саду лечить будет или вам всеравно
Карма хамелеона
• 30 октября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну я ж маю на увазі легкі стани.
Соплі і кашель я і вдома не лікую. І як це можна лікувати? Це вірус .
Шукаю трусики• 30 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ну я ж маю на увазі легкі стани.
От із-за таких як ви діти і не вилазять з болячок. А у чиєїсь дитини вірус,який вона від вашої підцепить, викличе бронхоспазми , отити , запалення легень, але це все не важливо, головне що у Вас буде вільний час.
Карма хамелеона
• 30 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Так у нас не водять з сопля і всерівно діти хворіють.
У вам коли нежить, ви теж вдома?