Ні грама• 30 октября 2023

Чи можливо купити квартиру на дитину 12 років?

Дякую
Мрію про пончик• 30 октября 2023
Купити можливо
Чи Ви маєте на увазі юридично оформити власність?

Ошеламиссимо• 30 октября 2023
можно,но не нужно
автор Ні грама • 30 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Купити можливо
Так я маю на увазі юридично
автор Ні грама • 30 октября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
можно,но не нужно
Я не питала ’нужно или нет’
Бюст Березуцкого• 30 октября 2023
Ответ дляНі грама
Я не питала ’нужно или нет’
А иногда стоит спросить)
вентиляторная• 30 октября 2023
Можно. Но даже на покупку вам нужно получить разрешение опеки. Учитывайте этот момент. при планировании времени на сбор документов. Но и продать вам до 18 лет опека не даст. Вы замораживаете деньги на много лет.
Мрію про пончик• 30 октября 2023
Ответ дляНі грама
Так я маю на увазі юридично
Юридично можна оформити на дитину від 14 років
Ло Шарик• 30 октября 2023
На покупку дозвіл служби опіки не потрібен, тільки на продаж.При продажі потрібно придбати дитині рівноцінну або дорожчу,гроші на рахунок з заморозкою до повноліття
СамавиховуюКота• 30 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Нужен даже чтобы дарственную на ребенка оформить от родственников, это проходили

Мрію про пончик• 30 октября 2023
Ви можете придбати нерухомість зараз, а після виповнення 14 років оформити дарування чи шляхом складання заповіту
Ло Шарик• 30 октября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Читайте уважно « купити дитині…», а не «подарувати…».Купляла тому знаю
СамавиховуюКота• 30 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Нам нотариус и в опекунском сказали что независимо от вида сделки (дарственная или купля-продажа) разрешение надо
Затишне кубло• 30 октября 2023
Оформить наверно нет, паспорта еще нет.
Вообще мне кажется лучшая схема будет оформить на себя и написать дарственную на ребенка
Ло Шарик• 30 октября 2023
Можна оформити по свідоцтву про народження, дозвіл опіки при покупці не вимагали, можливо у ВС щось змінилось, або залежить від нотаріуса
Бува і таке• 30 октября 2023
Ответ длявентиляторная
5 лет много?.. )
Имхо это мизер
Если уже надо купить и стоит такой выбор, на кого - на мужа, родителей и тд, то есть уже сомнения есть, так или иначе
То конечно лучше на ребёнка
Муж свинтит грубо говоря через год
Родители отдадут младшему братику
И... выйдет лоховство
А так хоть ребёнок от тебя никуда не денется до 18
Все знаю від і до• 30 октября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Нужно для дарственной, я брала
Розумна Губка• 30 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Це точна інформація, теж цікавить. Але мені нотаріус казав, що без участі опікунського, лише у 18
Тріль!• 30 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
хоч від двох днів, як в дитини вже є свідоцтво про народження
Тріль!• 30 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
потрібний

Тріль!• 30 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Оформить наверно нет, паспорта еще нет.
як це ’написать дарственную’?
вентиляторная• 30 октября 2023
Ответ дляБува і таке
5 лет много?.. )
Имхо это мизер
То конечно лучше на ребёнка
Муж свинтит грубо говоря через год
Родители отдадут младшему братику
И... выйдет лоховство
Это в любом случае обездвиженный на годы актив. И сегодня кажется, что и не страшно, пусть стоит, а завтра деньги нужны, а сделать ничего не можешь 🤷‍♀️
И не забывайте, что это больше не ваше, а деточки вырастают разные… Вы думали, что сберегли актив, а деточка кредитов набрала и квартирка тю-тю…
вентиляторная• 30 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Нужно разрешение опеки даже при покупке. Логику искать не пытайтесь 🤷‍♀️
Тріль!• 30 октября 2023
Ответ длявентиляторная
ну хіба щодо дарування Верховний Суд визначився. дарування не зменшує об’єм майнових прав дитини, то ж дозвіл опіки не потрібний. Але не всі нотаріуси знайомляться з матеріалами вищої судової інстанції
Бува і таке• 30 октября 2023
Ответ длявентиляторная
Ну тут да
Конечно приложить все силы для сохранения контакта с ребенком, воспитывать и тд
Хотя кто знает )
Тріль!• 30 октября 2023
пані, хто там обличчя затулив, в вас є коментарі по суті?
Мотористка• 30 октября 2023
Можно купить квартиру ребенку любого возраста.
Мрію про пончик• 30 октября 2023
Ответ дляТріль!
потрібний
Поясніть, чому я маю брати (питати) дозволу у якогось органу (опіки?) що купувати/дарувати власній дитині?
Мій брат подарував синові квартиру коли племіннику виповнилося 15 років, ніхто навіть не чув про той «орган» все оформили через нотаріуса, швидко та без зайвих «дозволів». До слова м.Київ. Не знаю, може десь інакше.
Тріль!• 30 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
спитайте у Верховної ради, чому вони прийняли закон в такій редакції, що вимагає дозволу при вчиненні будь-якого правочину.
щодо дарування ВСУ вже дав роз’яснення. але це відбувається в рамках конкретної судової справи.
з точки зору здорового глузду дозвіл на придбання не потрібний. так і було до прийняття Сімейного кодексу в новій редакції в 2004 році та ЗУ Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей
То ж питання не до мене. я закони не приймаю.
Мрію про пончик• 30 октября 2023
Ответ дляТріль!
Я думаю це залежить від нотаріуса, головне знайти адекватного
Мрію про пончик• 30 октября 2023
Ответ дляТріль!
До слова, син мого брата так і лишився прописаний (зареєстрований) в квартирі батька, можливо це грає роль. Проте ми і не чули про якийсь там орган опіки і дозвіл від нього.
Можливо якби захотів відразу зареєструвати сина в нову квартиру то запросили б дозвіл