Метровий сантиметр• 30 октября 2023

Що подарувати дівчинці на 3 роки?

У дитини вже є дуже багато іграшок, реально не придумаю, що подарувати на день народження.
Можливо є якісь цікаві ідеї) буду дуже вдячна
Коплю на груди• 30 октября 2023
Двох кімнатну квартиру
Marynavladi• 30 октября 2023
Велосипед
Швидка Настя• 30 октября 2023
Главное не сережки, у нас 10 лет потом лежали, только недавно проколола
euhunter• 30 октября 2023
Намет для ігор кімнатний, може бути тематичний. В моїх був магазин.
МашМааш• 30 октября 2023
А бюджет какой?

У нас из вариантов сейчас куклы типа беби Борн, чтобы писяли плакали и тд

Кровать-дом

Набор ремонтника, чтобы все закрутить можно было (папины инструменты под угрозой большой уже))

Ну и впечатления. Холодное сердце нравится, думаем, аниматора в костюме Эльзы или Анны позвать можно
МашМааш• 30 октября 2023
Или вот палатку советуют, тоже прикольная штука
Садова гойдалка• 30 октября 2023
Може у мами запитайте, так буде легше вам і не купите щось зайве.
Пописанная парта• 30 октября 2023
Ответ дляМашМааш
Особенно с туннелем.
Еще игры Смартгеймс на этот возраст классные.
автор Метровий сантиметр • 30 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
Велосипед
Є самокат і 3-колісний велосипед
Ответ дляeuhunter
Є палатка-вігвам
Ответ дляМашМааш
А бюджет какой?

Кровать-дом

Бюджет до 3 тис.
Наша любить щенячий патруль) хоче, щоб Скай прийшла до неї ) думала над цим варіантом, але якось в квартирі може буде не зручно…
МашМааш• 30 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Бюджет до 3 тис.
Это надо у аниматоров уточнять, я думаю, что нормально в квартире может быть )
euhunter• 30 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Є палатка-вігвам
Якщо вона грається там, то питання немає.
Щось звукове. Музичні інструменти, колонка, дитячі навушники
Паспортний стіл• 30 октября 2023
Ответ дляeuhunter
Ой ні. Бідні батьки будуть.
Я б краще Лего дупло подарувала.
Б´ю байдики• 30 октября 2023
Моя рада всьому. Особливо сукням та костюмам. Прикраси для волосся ( їх мало не буває), сумочки рюкзаки ( їх також ). Із іграшок ляльки пупси. Дарували Лол, пахучу бебі дʼоніл , наче так, паолу рейну вже можно.