Батьку потрібна операція по видаленню катаракти.
Центрі Мікрохірургії Ока. Можливо хтось нещодавно робив там таку операцію прошу порадити толкового лікаря, яка ціна зараз на таку операцію ?
Nataliya Sichko• 30 октября 2023
В принципі, це нескладна операція. Важливо, щоб кришталик вам підібрали хороший. У нас в держ. поліклініці лікарі самі вирощують, безкоштовно кладуть. Але там і якість така собі. Батьку і чоловікові робили у приватних клініках різних, хотіли якісний кришталик, там у них конвеєр, так що ’рука набита’
Ответ дляNataliya Sichko
А що маєте на увазі - ’самі вирощують і безкоштовно кладуть’?