Садоводница• 31 октября 2023
Закінчення оренди квартири
Підкажіть, будь ласка, як відбувається остаточний розрахунок з хазяїном, коли орендар хоче завершити оренду раніше, ніж домовлялися? Як це бачить мій чоловік. Попереджаємо й не платимо вже за цей місяць (бо він вже оплачений на початку оренди). З цієї ж суми хазяїн сплачує комунальні, залишок йому залишається у якості компенсації. Квартира в ідеальному стані (ми перші орендарі), буде передаватися після клінінгу.
Живемо більше року, договір був лише на перші півроку, там такі нюанси не були прописані. Обговорити з хазяїном ще не можу, поки не знайшли іншу квартиру й не переїхали, бо передбачаю не дуже адекватну реакцію.
Ангел-предохранитель• 31 октября 2023
Ніхто не бере заставу як плату за останній місяць.
Платите за місяць в призначений час - в кінці оглядаєте квартиру, оплачуєте комунальні - отримуєте завдаток в разі відсутності поломок
Тим більше, що ви не попереджаєте.
Застряла• 31 октября 2023
Ответ дляДивне створіння
Дефекти/поломки оцінює хазяїн, в нього може бути інша думка. Скільки днів в останньому місяці плануєте прожити?
До речі, договір продовжується автоматично, так що ваш перший договір все ще діє. Які умови там вказані щодо дострокового виселення? За скільки маєте попередити?
нет не продолжается автоматически, если об этом не написано в самом договоре
Дивне створіння• 31 октября 2023
Ответ дляЗастряла
В типовому це зазвичай прописано. Автору треба уважно свій перечитати.
Маруська Му• 31 октября 2023
Задаток є задаток, повернуть Вам після перевірки квартири, якщо в листопаді хочете жити в квартирі, то маєте оплатити цей місяць. Або попередити треба було за місяць. Я про виїзд попередила за місяць, арендодавець спокійно знайшов нових людей, як інакше?
База_птеродактилей• 31 октября 2023
Ответ дляСадоводница
А що ж входить?
Погашение возможного ущерба, нарушение договора. Если всё в порядке залог возвращают. Мне оплачивают коммуналку до моего приезда принимать квартиру.