Аноним НаВсеГда• 31 октября 2023

Як вам такі курточки. Чи шукати сучасні?

Я дуже худа и всі широкі куртки які зараз модні дуже дивно на мені виглядають. я як чупа-чупс .Думал може такого плана глянуть .Міряти немає де. Ну хіба що базар
На фото 4-5подобається але вона мабуть на зіму. А мені на осінь потрібно
Результат:
вже голосів: 72
54 (75%) 4-5
11 (15.28%) 1-2
7 (9.72%) 3
кнопкодав• 31 октября 2023
У мене як на фото 4-5. Я теж худа
автор Аноним НаВсеГда • 31 октября 2023
Ще дивлюся турецкий костюм с курткою,там вигідно виходить і костюм і курка 4-4500 .
автор Аноним НаВсеГда • 31 октября 2023
Ответ длякнопкодав
У мене як на фото 4-5. Я теж худа
І як вам вона? Сильно тепла,об ємна ? Як якість?
ЖивунаБагамах• 31 октября 2023
Мне только такие как 1-2 нравятся
кнопкодав• 31 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Фасон такий мала на увазі, куртка інша. В мене зимова
автор Аноним НаВсеГда • 31 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Дякую
Трахтибидох• 31 октября 2023
Я такого плана покупаю как первых фото, обычные массимо или юникло. Но я не гонюсь за модой...
Не танцую- но пою• 31 октября 2023
Я в резерведі міряла ось таку куртку (вона в житті виглядає набагато краще) - то на моїй худорлявий фігурі виглядало добре