Забрызжу ядом• 31 октября 2023
Дуже сумно, відмовили в роботі, знайшли більш підходящого кандидата.
😥
бибизяна• 31 октября 2023
выше нос, обнимаю вас))) ищите и найдете лучшую вакансию для себя, может пока есть время посмотрите фильм любимый или погуляете по парку
Удальонка• 31 октября 2023
Буває, сприймайте як тренування, здобуття досвіду в співбесіда, наступного разу буде більш успішно
как тебе такое илон маск• 31 октября 2023
Бывало. Нашла работу лучше. И слава богу, что туда не взяли. Там директриса надзиратель, ходит по пятам целыми днями, что и камер не нужно
Я натуралка• 31 октября 2023
Вы же понимаете, что ’более подходящий’ это субъективно
Попробуйтесь на вакансии с большей з/п, чем эта
Я таке знаю• 31 октября 2023
Теж саме, сьогодні прийшла відмова, але я не засмутилася, якось здались вони мені трохи дивними, процеси не вибудовані і якийсь бардак.
Нічого, знайдемо краще.
У вас є кому вас підтримати фінансово на час пошуку? Чи подушка безпеки?
Нічого, знайдемо краще.
Я таке знаю• 31 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Працюю
Тим паче, не сумуйте, просто шукайте далі.
Пошук хорошої роботи - це ще той квест.
emerald_88• 31 октября 2023
Це як я вже вийшла навіть на роботу в перший день, з бутербродами прийшла, а директор мене перехватив в ейчара і каже ’Ви нам підходите, а от ми вам ні. В нас маленька ЗП, ви не захочете в нас працювати, тому ми вам відмовляєм’. Я вийшла і розплакалась. А дуже скоро після цього знайшла свою роботу, ще кращу і зручну.
І у вас так буде!
Забрызжу ядом
• 31 октября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Буває. Неприємно, але не трагедія. А на яку посаду претендували?
Керівник юр. відділу.
Хочу барабульки• 31 октября 2023
автор, ну, а коли Вас беруть на роботу, то не беруть когось іншого, це життя.
Можливо це була не Ваша вакансія.
Дайте подуться• 31 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Керівник юр. відділу.
Про книжку, яку зараз читаєте питали? Чому хочете працювати у нас? Таблицю множення на 8? Формулу обʼєму:)? Чи були адекватні запитання?
Забрызжу ядом
• 31 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
Та ні) Все було гуд. Пройшла всі етапи, по результатах вибрали не мене.
Дайте подуться• 31 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тоді не засмучуйтеся, розглядайте, як досвід:)
Радію, що є адекватні працедавці
Сама зараз у пошуку
Радію, що є адекватні працедавці
Сама зараз у пошуку
Забрызжу ядом
• 31 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
Радію, що є адекватні працедавці
Сама зараз у пошуку
Радію, що є адекватні працедавці
Сама зараз у пошуку
І Вам щасти)
Качка в тапцях• 31 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Керівник юр. відділу.
А ви не розглядаєте приватну практику? Маєте адвокатське?
Якщо не секрет, в яку компанію хотіли? Тобто, не назва компанії, а профіль))
Забрызжу ядом
• 31 октября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Для приватної практики потрібен постійний потік клієнтів. Маю адвокатське. Хотіла піти в айті.
Качка в тапцях• 31 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
А, так тим більше не вішайте ніс! Хто ж айті компанії з першого разу потрапляє?)) У них співбесіди (на всі посади) то танці з бубном.
Не сприймайте до серця. Успіху вам!
А зараз ви в якій сфері працюєте?
Не сприймайте до серця. Успіху вам!
А зараз ви в якій сфері працюєте?
Забрызжу ядом
• 31 октября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Не сприймайте до серця. Успіху вам!
А зараз ви в якій сфері працюєте?
Не сприймайте до серця. Успіху вам!
А зараз ви в якій сфері працюєте?
Фарма
Качка в тапцях• 31 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Фарма
Цікаво, які вимоги в айті? Я теж юрист, хоч і не вашого рівня. Але була б рада змінити щось суттєво
Забрызжу ядом
• 31 октября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Багато вимог, відкрийте будь-яку схожу вакансію на робота.юа. Треба вчитись ще і вчитись.