Білка в колесі• 31 октября 2023
Є у вас знайомі жінки-військові?
всі бояться призову жінок, а я навпаки задумалась про мобілізацію.
мені 31, дітей нема, роботи на даний час теж. спеціальність у мене не військова, маркетинг.
як думаєте, візьмуть мене на якусь військову роботу? є у вас знайомі жінки, які з початком війни пішли добровольцями, хоча й не були військовозобовʼязаними?
Бабка_в_кедах• 31 октября 2023
так є, HR з минулої компанії, вона спочатку працювала волонтером на кухні у Києві для ТРО, а потім пішла доброволцем, що конкретно робить - не знаю, не на ’0’, але у сумській області
Кофр для ноги• 31 октября 2023
Бо в мене є і ті і другі.
Ті що в штабі робота як робота, тільки форма і режим.
Ті що в окопах без фізичної підготовки практично не реально
Пффф 100%• 31 октября 2023
Есть, но более по месту. В окопах никто не сидит и на передок не рвётся. Все с маникюром, нарощенными ресницами и т.д.
Білка в колесі
• 31 октября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ви де хочете в штабі чи на 0?
думаю зараз в штаб можна тільки по блату. там своїх вистачає
Білка в колесі
• 31 октября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Я
ким працювали раніше? як з фізичною підготовкою?
Престидижитатор• 31 октября 2023
Є, до війни в ІТ працювала, зараз на фронті спеціальність пов,зана зі спец зв,язком
СпайдерВумен• 31 октября 2023
Є знайома,яка пішла в ТРО. Я думаю, що візьмуть. Я теж готова була йти на фронт, але стримало наявність двох дітей, і професія яка і так з обороною пов´язана, то яй так боролася і продовжую боротися з окупантами. Зараз би вже скоріш за все не пішла, бо на відміну від початку війни, знаю тепер, як там насправді важко, страшно і небезпечно
Сиреневая цапля• 31 октября 2023
У меня нет хоть и окружение врачей сама врач , но никто и не собирается , все хотят жить , воспитывать детей и жить полноценной жизнь нормально . Знаю одну почитайте бывшего ректора Нфау дочка 28 лет ей было , думаю он бы все отдал чтоб его дочь была жива .
Щебетуха• 31 октября 2023
Ответ дляКаляка маляка
Полезли боты, одни женщины военные.
Достали каждый день разгонять
Эскиз бесконечности• 31 октября 2023
Есть и много. Только что вы умеете, куда вы хотите? Если есть профессия, которая может быть полезна, то ищите куда вас возьмут, подписываете контракт и работаете. Зп сейчас неплохие, если у вас вообще работы нет, то это хоть что-то.
Каляка маляка• 31 октября 2023
Ответ дляЩебетуха
Достали каждый день разгонять
Именно. Это ж недавно был наплыв новеньких на форуме, вот и стараются за копейки. Все военные 🤦♀️
Тантрический кекс• 31 октября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Бухгалтер, фінансова освіта, кафедра військова. В нас ні разу фіз підготовку не перевіряли. Один раз на полігон вивозили на навчання і все. Жінок в нас багато служить - медики, діловоди, стройова, кадри, повари, психологи. Беруть всіх бажаючих
Жертва интернета• 31 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Всі хочуть жити і виховувати дітей за рахунок інших, які на нулі.
Гжегож Бженчишчикевич• 31 октября 2023
Так, є одна - жінка друга сімʼї. Закінчила щось медичне як другу освіту (перша - зовсім про інше) і пішла на фронт. Вона ще кілька років тому хотіла, але не взяли. Тож пішла вчитися, тренуватися (до фізичної форми тоді теж були питання). От саме у 2021 довчилася, шукала роботу, щоб набратися досвіду. А весною 2022 пішла воювати.
Тантрический кекс• 31 октября 2023
Зараз на якісь курси посилають на пару міс жінок, щоб були санітарками, медсестрами. Дуже не вистачає медиків, тому всіх підряд перенавчають
Вкуси мене• 31 октября 2023
Ответ дляКаляка маляка
Полезли боты, одни женщины военные.
А как в ваших неботовских реалиях? Мужики второй год не выходят из дому?)
Сиреневая цапля• 31 октября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ну вы лично готовы бросить детей и идти умирать ? Я лично нет , должна только детям , мужу и родителям и больше никому . А здесь проплаченные боты пропагандой занимаются кто хочет прекрасно знает как туда попасть .
Каляка маляка• 31 октября 2023
Ответ дляВкуси мене
Полно физически подготовленных мужчин в спортзалах, ночных клубах, личная охрана и т.д. Нет же, который день боты навязывают мысль, что женщины на войне - это хорошо.
Фісташкова кава• 31 октября 2023
Є купа знайомих жінок війскових. Є і загіблі, і ті що були в плену. І ті що на передке. Знайомих чоловіків війскових знаю меньш.
Тантрический кекс• 31 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ой ну прям вмирати. Майже всі жінки в тилу, це одиниці на передовій чи на 0.
Will_Be...• 31 октября 2023
В прошлой теме про призыв женщин рассказала про такую ’женщину-военную’ - три недели боится ехать с окопов в село,там жена полюбовника ее ждет. Рота за цирком наблюдает - никто не хочет пропустить финал, все стараются в селе, на базе сидеть, что бы досмотреть, а ротный за голову хватается от этого всего.
А Вы,автор, подумайте - оно Вам надо?