Трахтибидох• 31 октября 2023

Як мені хочеться такий колір на стіну.. але я не знаю як підібрати відтінок

Тут на фото він такий дорогий, складний, не простий
В яку сторону рухатись?
Котогосподиня• 31 октября 2023
На фото білий взагалі-то🤷🏻‍♀️

Lady Luck 99• 31 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
На фото білий взагалі-то🤷🏻‍♀️
Там не белый..
Just Ann• 31 октября 2023
Звичайний білий. Самий холодним. Мат.
автор Трахтибидох • 31 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
На фото білий взагалі-то🤷🏻‍♀️
Якого кольору викраси робити?
автор Трахтибидох • 31 октября 2023
Ответ дляJust Ann
Звичайний білий. Самий холодним. Мат.
Та нє
Lady Luck 99• 31 октября 2023
Может к консультантам в магазин подойти? Мне эти вопросы решал ,дизайнер-интерьера
Обнимашкина• 31 октября 2023
Та ви вже питали. Хто вам сказав що він дорогий? Підіть з цим фото до колориста і він вам змішає,
Just Ann• 31 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Та нє
Ви вже розкладку білих дивилися? Їх там мільйон віддтінків. Це точно з ним
Котогосподиня• 31 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Якого кольору викраси робити?
Таке подобається https://www.instagram.com/p/CkFnwZXtWi2/?igshid=

Котогосподиня• 31 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Якого кольору викраси робити?
Ще залежить якого кольору у вас підлога і меблі щоб відтінок білого правильно підібрати🤷🏻‍♀️
Басноплетка• 31 октября 2023
RaL9016 схожий
Святатабожа• 31 октября 2023
Автор, если у вас есть в городе, идите в бенжамин мур. У них можно взять домой образец и приложить к стене, чтобы понять, подходит вам или нет. Ну и можно купить небольшую баночку для выкраса. Я так подбирала у них среди оттенков белого, мне очень нравится цвет, выглядит отлично.
Апофиозная• 31 октября 2023
Ви ж розумієте, що у нас всіх різні телефони, налаштування і колір ми всі бачимо різний))) як на мене то шось типу айворі
Ясамаякрасивая)• 31 октября 2023
Автор, у меня похожего цвета стены, могу дать Вам номер и есть ещё подборка от дизайнера
Бараболька• 31 октября 2023
мне кажется, это светло-светло серый, в ваших палитрах такого нет.
Джем Шакіри• 31 октября 2023
Вы уже две недели каждый день клепаете по 10 тем . Идите в эпицентр и подбирайте
Ясамаякрасивая)• 31 октября 2023
Попробуйте сделать выкрас вот такого оттенка: NCS S1002-Y50R У Вас на фото сложный цвет, это не просто серый, а цвет тауп.
Ясамаякрасивая)• 01 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Нет, это не просто светло серый, там есть ещё бежевый и сиреневый, это универсальный цвет, который со всеми деталями в интерьере будет сочетаться.Этот цвет кстати активно и для макияжа используют
Весела моль• 01 ноября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Робили викрас на стіні цього кольору, виглядав як грязно білий.

Ясамаякрасивая)• 01 ноября 2023
Ответ дляВесела моль
Иногда так бывает в зависимости от освещения и от того какой цвет Ваши стены рефлексируют
Умничка-помощничка• 01 ноября 2023
Серый
Из Кукуева я• 01 ноября 2023
Ответ дляJust Ann
В якій це розкладці їх мільйон?)))
Не так багато, я займаюсь меблями)
Tatka Kiev• 01 ноября 2023
Ответ дляБасноплетка
RaL9016 схожий
Автор робіть викрас, він не дорогий
Пару штук)
Tatka Kiev• 01 ноября 2023
Ответ дляБасноплетка
RaL9016 схожий
Не туди сорі)
Алесс• 01 ноября 2023
Во блін у людей проблеми. А мені хочеться додому,хоч і нікуди,все розбито
Брюльтик• 01 ноября 2023
Мені більш цікаво а що це за декор на стіні? Це багети чи раси якісь? Можливо хтось знає?
Из Кукуева я• 01 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Мабуть МДФ
автор Трахтибидох • 01 ноября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Напишіть будь ласка!! Дуже вам вдячна
Ясамаякрасивая)• 01 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Напишіть будь ласка!! Дуже вам вдячна
S1002-Y50R