yokogama1• 01 ноября 2023

де в Європі найдоступніші ціни на лікування зубів?

цікавить лікування карієсу, поставити каронки дорослому і брекети підлітку. І як часто потрібно коригувати брекети? Знайомі радять Угорщину, цікаво чи дійсно там така хороша якість лікування і доступні ціни.
Про Україну не писати, то і так зрозуміло що у нас ціни найнижчі, але проблема в тому, що добратися в Україну з Західної Європи зараз займає багато часу і зусиль, а відпустка не безкінечна
миссАрфография• 01 ноября 2023
Из Италии едут в Албанию и Хорватию

автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ длямиссАрфография
Из Италии едут в Албанию и Хорватию
цікаво, я в Албанії була як турист, країну люблю, але не впевнена що ризикнула б туди їхати лікуватись)
КонхфЭдкаТузик• 01 ноября 2023
Брекети краще не ставити, якщо у Вас не буде доступу до лікаря хоча б раз в тиждень.
Та і Угорщина не так далеко від України знаходиться.
Акуна_Матата• 01 ноября 2023
Украина! Цэ Европа!
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Угорщина не далеко від України звісно, але в Будапешт літають літаки, і поїздка туди не вимагає багато часу, а я дуже обмежена саме в часі
КонхфЭдкаТузик• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Якщо обмежені, то від брекетів краще відмовитись
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ну я собі теоретично уяввляю що можу поставити дитині брекети наприклад в Угорщині, а корекцію робити по місцю проживання... Чи інший лікар не буде коригувати чужу роботу?

Зяблик протестант• 01 ноября 2023
Украина! Цена-качество.
Подруга уже лет 10 из Швейцарии приезжает зубы делать
ПП-шница• 01 ноября 2023
так с перелетами,гостиницами,такси ,без страховок ..так на так и выйдет.Делайте по месту
Meercury• 01 ноября 2023
Я что-то не пойму в какой стране вы находитесь ?
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
ну я живу в Швейцарії, тут стоматологія для мене недоступна. Імплант, наприклад коштує біля 5 тис франків, брекети десь так само. Лікування простого, не ускладненого карієсу близько 800 Фр.
КонхфЭдкаТузик• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Може й буде коригувати чужу роботу. Але гарантувати якісний результат лікування точно не зможе.
І до брекетів ще 1-3 тижні підготовки при умові, що зуби і ясна здорові, проліковані і кісткова тканина ціла.
ПП-шница• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Тогда только Украина.Перелет до ближайшего аэропорта,потом автобус прямой прямо из аэропорта.По времени выйдет не намного дольше,на самом деле
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
дякую, напевно з брекетами зачекаємо
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні в Україну я зараз не поїду, мене цікавить Угорщина, Польща, можливо Чехія, Словакія
Meercury• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Делал себе в прошлом году 2 импланта в Киеве. Все обошлось примерно в 150тис грн. Сами импоантры штруман, зуб цырконий. Все супер.
ЯниЯ• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
То йдіть працювати і не будете обмежені..
миссАрфография• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Поэтому я лечу зубы в Италии и не морочу себе голову) да, дорого, но качественно и доктор всегда под боком)
миссАрфография• 01 ноября 2023
Ответ дляЯниЯ
Вам лишь бы ляпнуть? При чем здесь работа и то что автор ограничена во времени? И кто сказал что она не работает?

Balmann• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
https://www.ansab-dent.sk/uk - Братислава - расценки на сайте, доктор украинец
Продавчиня кіз• 01 ноября 2023
В Хорватии. Цены доступные. Перелечивала весь ужас который мне понаделывали раньше. Сейчас всё ок. Лечила в частной.
У знакомой ребенку брекеты в гос ставили со скидкой 70%, но у них ТЗ.
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляЯниЯ
я працюю. Ідіть геть з непроханими порадами.
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляBalmann
дякую!
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
дайте будь ласка посилання на сайт клініки в якій ви лікувались, якщо є
Продавчиня кіз• 01 ноября 2023
https://maps.google.com/?cid=6894263753224000032&e...
https://www.treedent.hr/
Бронетапці• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Ну в Румынии имплант вам будет стоить хороший от 1000 евро, простой кариес от 60-70 евро
Перша скрипка• 01 ноября 2023
Автор, а где вы работаете в Швейцарии, если не секрет?
Мати тріля• 01 ноября 2023
Ответ дляyokogama1
Подруга з Німеччини літає в Туреччину за імплантами.
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
https://www.treedent.hr/
дякую
автор yokogama1 • 01 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
я працюю в сфері торгівлі