Щебетуха• Изменено 01 ноября 2023
Перший раз записалась на лазерну епі
Але відразу не спитала в салоні, бо записалась онлайн, треба просто всі зони поголити і все?
Мэри Попкинс• 01 ноября 2023
Спитайте зараз. Зазвичай за 6-12 годин до процедури треба голити зони, де буде проходити ле. Але іноді бувають виключення.
Щебетуха
• 01 ноября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ну десь так і буде, мені на 14 годину, поголюсь зранку
дамаАмстердама• 01 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
А потім не пече, не болить? Я буду в вільних джинсах
Нет
Несу добро людям• 01 ноября 2023
про бритье все верно + под мышками не должно быть дезика, сухие и чистые. Спиртовыми препаратами тоже эти места не протиратью.
И если лицо будете делать, то чтобы за 2-3 дня не наносили ретинол.
бЭйбА• 01 ноября 2023
Мені мій майстер казала голитися за 2 години до процедури. Весь час так і роблю