Чорнобаївка• 01 ноября 2023
Дуже важко, коли мала дитина хворіє часто, а ти - мама 40+
Просто навіть фізично важко, не кажучи вже за моральний стан. На те, щоб власному здоров´ю увагу приділити (бо після 40 воно також, зазвичай, не ідеальне), годі й думати. Всьому - свій час, як не крути...
Непонятно• 01 ноября 2023
Конечно. Силы не те.
Мне почти 45, я еще дышу. У самой ребенок подросток, очень тяжело.
Ответ дляЧорнобаївка
Ну то хтось же має ’паритись’, щоб дитина хоча б адекватне лікування вчасно отримувала.
Так и не спать зачем?) врач пришла, послушала , выписала что надо- мама пошла на работу и ночью спала) папе вечно мерещилась моя смерть от осложнений, которые он сам нафантазировал ))
Непонятно• 01 ноября 2023
Ответ дляlisa2101
А что у Вас за болезни в 40 лет? У нас пенсионный возраст минимум в 60.
А должен быть в 50
Хачапууури• 01 ноября 2023
Мені 42. Я набагато спокійніша, досвідченіша і врівноваженіша мама, ніж із першою дитиною. Але коли діти хворіють, у будь-якому віці це важко й сумно
Бесбардак• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ну тобто ви їх не лікуєте?
Ну що означає не лікуєте? Не закупили в аптеці купу хєрі яка не діє? Тоді так, не лікуємо. Просто даємо багато води, контролюємо температуру. Все. Це лише орві
Хачапууури• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Не спати декілька ночей підряд у 18 років і у 45 - ви на ранок однаково почуваєтесь?
Абсолютно однаково)
Непозбувна Бентега• 01 ноября 2023
А кому легко когда ребёнок болеет?
Такое скажете. У меня племянница в 20 жалуется, что тяжело
Непонятно• 01 ноября 2023
Ответ дляlisa2101
Кому должно быть? Нашему государству?
Пенсионный возраст должен быть с 50 лет
Бесбардак• 01 ноября 2023
Ответ дляКинДза
Неправда!
Тут писали советчицы, что они в 50+ еще полны сил и энергии, грациозные лани с малыми детьми.
И алкоголь им без паспорта продают
Столічна штучка• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Вам просто із здоровʼям не пощастило ,тому Вам і важко.
Ганцю в кєдах• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ну тобто ви їх не лікуєте?
Ну як. Жарознижуючі даю, якщо температура висока, якщо горло болить - інгаліпт. Пити даю багато. А як орві лікувати?
Противірусними? Ні, не даю таке. Додавалась вже зі старшим. Судиннозвужувальні в крайньому випадку.
Бесбардак• 01 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Антибиотики, может?
Чорнобаївка
• 01 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
То що ви жалієте, що народили?
Як можна про це жалкувати? Просто ця тенденція - пізно народжувати - нездорова якась. Ну, я не спеціально, у мене так склались сімейні обставини. І я, дякувати Богові, не маю ніяких серйозних захворювань. А хто навмисно це до 40 відкладає.... дивні люди.
Ганцю в кєдах• 01 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
От коли дитинці другій буде 13+ розкажете
Моїй свекрусі 75. Активна, бігає, обливається. Що попросити, щоб розповіла?
Непонятно• 01 ноября 2023
Ответ дляlisa2101
С чего Вы взяли? У меня на работе сотруднику 74, на пенсию не выпхаешь.
Экология, качество продуктов в магазинах.
Ганцю в кєдах• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А як потрібно почуватись?
На початку війни три доби не спала взагалі. Нічого жива. Ще й багато чого робила на адреналіні. Потім відіспалась з 22 до 6 ранку і пішла волонтерку організовувати.
Непонятно• 01 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Моя сестра в 50 свой бизнес открыла и учиться пошла, какая пенсия?)
Ну и что. Люди и на пенсии работают. Не у всех одинаковое здоровье.
Кому-то в 50 уже надо дома сидеть.
Ганцю в кєдах• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А що для вас адекватне лікування при орві?
Червона калина• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А у когось теж сімейні обставини.
Чорнобаївка
• 01 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Вчасно міряти темп-ру (навіть вночі) , збивати за потреби, слідкувати, щоб не сталось ускладнення. У моєї дитини, наприклад, часто обструкції, якось був навіть ларингоспазм. Хто з цим стикався, той знає, що це не ’звичайне ГРВІ’
Ганцю в кєдах• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Це не лікування. Це догляд за хворою дитиною.
Я приблизно о 22 даю жарознижуючі,якщо температура росте і вже біля 38. А потім ставлю будильник через годину, і якщо впала ще через 4 години. Всю ніч не сиджу поруч.
Якщо дитина мала - сплю ці дні з нею.
А, відкриваю вікно, на ніч навіть взимку.
Якщо дитина мала - сплю ці дні з нею.
Бесбардак• 01 ноября 2023
Ответ дляНепонятно
Та вообще надо из декоета на пенсию
Некомильфо• 01 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Причому вона до теперішніх людей? То старої закалки