Чорнобаївка• 01 ноября 2023

Дуже важко, коли мала дитина хворіє часто, а ти - мама 40+

Просто навіть фізично важко, не кажучи вже за моральний стан. На те, щоб власному здоров´ю увагу приділити (бо після 40 воно також, зазвичай, не ідеальне), годі й думати. Всьому - свій час, як не крути...
Стрекозей• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Не спати декілька ночей підряд у 18 років і у 45 - ви на ранок однаково почуваєтесь?
Все індивідуально.

автор Чорнобаївка • 01 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Це не лікування. Це догляд за хворою дитиною.
Я приблизно о 22 даю жарознижуючі,якщо температура росте і вже біля 38. А потім ставлю будильник через годину, і якщо впала ще через 4 години. Всю ніч не сиджу поруч.
Якщо дитина мала - сплю ці дні з нею.
А, відкриваю вікно, на ніч навіть взимку.
Ок, давайте назвемо це догляд. Але ж це і не нормальный сон, правда ж?
Чесно брешу• 01 ноября 2023
В 40 вже має бути пофігізм на ці всі болячки. Хоча якщо дитина перша, то море тарганів ще в голові. З другою/третьою вже все простіше.
Оч@ров@Шк@• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Як можна про це жалкувати? Просто ця тенденція - пізно народжувати - нездорова якась. Ну, я не спеціально, у мене так склались сімейні обставини. І я, дякувати Богові, не маю ніяких серйозних захворювань. А хто навмисно це до 40 відкладає.... дивні люди.
Так може усі ненавмисно, ви усіх опитали? А то ж треба, вам, задохлику, можна бо у вас обставини а здоровим людям зась? По темі набагато легше, ніж у молодшому віці, тоді гуляти хотілось і егоїзму було повно. Але у мене і дитина 99.99% банальним орві хворіє (молодим з хворобливим дітьми 100% важче)
автор Чорнобаївка • 01 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Ну, коли дитина задихається вночі від ларингоспазму, то не знаю, чи доречний тут пофігізм. Або коли вчасно не збити темп-ру і після 39 починається блювота, зневоднення і ацетон - і привіт - стаціонар і крапельниці. Або аденоїди від безкінечних болячок виростають такі, що дитина вже і чує погано, то вона потім, дорослою, мені ’дякую’ скаже, за мій пофігізм і що не вжила ніяких заходів, щоб цього уникнути.
Ганцю в кєдах• 01 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
Причому вона до теперішніх людей? То старої закалки
Та однакова закалка
Вона ще й в чорнобильській зоні прожила довго, 2 зона.
Ще й вчителем працювала в училищі - а за це молоко взагалі потрібно давати.
Небоброїдка• 01 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Мені нормально
Другу народила в 38.
Мені 46
Навпаки сил додалось.
А на болячки типу орві менше уваги звертаю і простіше відношусь
+100
Народила другу дитину в 37, зараз сину вже 14.
Мені з ним було легше, ніж з донькою ( у мої 20+). Тоді більше хотілося гуляти, спати:)))

Оч@ров@Шк@• 01 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
+100
Отож. Мені теж в 20 хотілось чого завгодно тільки не дитиною займатись. А зараз спокійна реакція: треба то треба
автор Чорнобаївка • 01 ноября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Та я ж не про реакцію пишу, а про сили.
Небоброїдка• 01 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Моя сестра в 50 свой бизнес открыла и учиться пошла, какая пенсия?)
А куда учиться пошла, если не секрет? Я на распутье и возраст такой же..
Like-995b• 01 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
В мед) базовое есть
Чесно брешу• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ой це все фігня і легко знімається, ви яжемать я зрозуміла
Небоброїдка• 01 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
В мед) базовое есть
Ого:) це ж скільки ще вчитися?
Поважаю!
Like-995b• 01 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Ого:) це ж скільки ще вчитися?
Поважаю!
Еще два года вроде)
автор Чорнобаївка • 01 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
А що погано знімається? Енцефаліт? Онкологія? Кома? Вас взагалі нічого не лякає?
Небоброїдка• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Якось ви все це дуже серйозно сприймаєте. Прямо трилер:)
Мені здалося, що ви себе у хворобах дитини звинувачуєте:(

Але діти мають хворіти, хапати віруси... Саме так тренується імунна система. Це як солдат на бойових навчаннях...

У мене теж син страждав ацетонами. А ще 3 роки підряд хворів ангіною. Це жесть. Угораздило навіть у Єгипті . Перевірили, як там працює медицина - я так це назвала тоді:)
Звісно, такі хвороби вимотують. Коли недосип, висока температура погано збивається...
Але саме морально і фізично мені з другою дитиною було легше. Досвід не проп´єш:)
Діти ростуть, хворіють менше. Тримайтеся, все буде добре.
І це пройде (с).
Небоброїдка• 01 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Еще два года вроде)
Аа, так недовго:)
Гарні диньки• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Вчасно міряти темп-ру (навіть вночі) , збивати за потреби, слідкувати, щоб не сталось ускладнення. У моєї дитини, наприклад, часто обструкції, якось був навіть ларингоспазм. Хто з цим стикався, той знає, що це не ’звичайне ГРВІ’
Не розумію ваших проблем. Коли дитина, хвора , просто кладу її спати з собою і все контролюю крізь сон. Після 40 вже є досвід, все сприймається простіше в нема паніки через дрібниці . Як згадаю своє перше материнство в 23, то це просто жесть
Забагаловка• 01 ноября 2023
Аналізуючи життя.я рада,що народила в 25.Зараз мені 45,лежу-балдію,займаюся собою і здоровʼям.Дай мені зараз малу дитину і уроки,не дай Бог.Ну,але всяке буває.На все,дійсно,своя пора.

Безсовісна кума• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
троляка зайшла з іншого боку і думає, що ніхто не помітив
Чесно брешу• 01 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ви куку
AmazingLady• 15 ноября 2023
Та вы шо, тут же в сорок плюс у всех вторая молодость