Мая твая не панимать• 01 ноября 2023

Ім‘я для дівчинки

Не можу обрати ім‘я для донечки.Сина назвала Костянтин,ще навіть не знаючи хто в нас буде.А тут ну ніяк.
Імена типу Емілія,Моніка і т д не подобаються взагалі.
Результат:
вже голосів: 124
43 (34.68%) Олександра
41 (33.06%) Вікторія
26 (20.97%) Аліна
14 (11.29%) Ваш варіант
Байрактара• 01 ноября 2023
Всі красиві мені важко вибрати)
Але я за Вікторію.

Наивная Хо• 01 ноября 2023
У меня мама Александра 💖 Шурочка) мы с сестрой так ее между собой в шутку называем
So_so• 01 ноября 2023
Константин и Кира
из_под_тишка• 01 ноября 2023
Хотіла Олександру або Ксенію, народила сина)
Girly_girl• 01 ноября 2023
А отчество какое будет?
Мне нравится Марта и Елена , так бы назвала свою дочь
И мое имя мне очень нравится- Ольга

Из ваших нравится Александра
чир• 01 ноября 2023
Тамара красивое.
фрау Гітта• 01 ноября 2023
А як Ви Олександру буде називати пестливо? В нас хлопчик, сусід Олександр але батьки категорично не хочуть Саша ( бо по москальськи) і називають Олександрик

автор Мая твая не панимать • 01 ноября 2023
Ответ дляGirly_girl
А отчество какое будет?
И мое имя мне очень нравится- Ольга

Из ваших нравится Александра
Я Олена,тому ні:)
Ігорівна наша доця
Продавчиня кіз• 01 ноября 2023
Вик и Саш очень много. Я за Алину, красивое имя
Ответ дляфрау Гітта
Ще більше ви мене озадачили😂
Girly_girl• 01 ноября 2023
Аліна Ігорівна - гарно звучить) але я не люблю це імʼя 😅
Ольга Ігорівна також непогано)
Юпитерная• 01 ноября 2023
Я назву Маргарита, Мар´яна, або Аліна
Ответ дляПродавчиня кіз
В нас одні Емми,Емілії і тому подібне
Сама собі лікар• 01 ноября 2023
Майя
Юпитерная• 01 ноября 2023
Сестра моя Яна Ігорівна-подобається
Безпринципова• 01 ноября 2023
Ксения, Анна, Лилия, Наталья, Элла.
Брюнетка в Мармеладе• 01 ноября 2023
Піона
Безпринципова• 01 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Сандра, мне нравится это сокращение.
В шоколаде• 01 ноября 2023
Александра нравится

Цвіпканя• 01 ноября 2023
Виктория, Вика, Викуля, Викуша, Викусик... и тд.
Мне нравится.
А Я Самая Самая• 01 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Взагалі вперше чую,що ’Саша’-це по-москальски.. люди з розуму з´їхали.
Мій дідусь 27 року народження..все життя бабуся називала його ’Сашко’, а інша бабуся Олександра,все життя звали її Саша..
Слава Українi• 01 ноября 2023
Наталья Игоревна
черная мамба• 01 ноября 2023
Дітям остаточно обирала імена після народження. Бо коли народилася дочка я на неї глянула а вона мені ну не Яна, і все. Хоча я була впевнена в цьому імені. Потім довго думали вибирали все що було в списку напередодні не підходили.
З сином було простіше, ми обрали кілька варіантів а коли народився одразу було зрозуміло, що він Єгор і все.
сказочное_Бали• 01 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ще більше ви мене озадачили😂
В моем поколении все Александры на ЗУ звались Лесями). Сейчас Леся производится от Олеси).
Если нет предубеждений к Лесе, можете поддержать старые традиции))
Слава Українi• 01 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
В нас одні Емми,Емілії і тому подібне
Назовите Света или Таня - тезок днем с огнем будете искать в школе
черная мамба• 01 ноября 2023
І ще я підбирала по звучності до по-батькові. Серед ваших варіантів мені більше подобається Аліна Ігорівна. Наче легше звучить
Непозбувна Бентега• 01 ноября 2023
Действительно все имена хорошие .
А лялька уже родилась? Если в ожидании, то при встрече Вам будет проще определиться.
к.Буланова• 01 ноября 2023
Олександра - гарно і сильно, але русняві Саша і Шура - то жах-жахливий.
Тому з ваших Аліна чи Вікторія
к.Буланова• 01 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Усі скорочені імена аля Саша, Маша, Даша, Паша, Глаша і тд - це русняві варіації.

Нічого не маю проти Марії, Дарини, Павла
А Я Самая Самая• 01 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова

Ну можливо десь і так. Ми з Черкащини, у нас Марія/Маруся, а не Маша,наприклад,якщо брати сільську місцевість,але Сашко, Саша(знову про сільське середовище кажу)завжди було нормою абсолютною.